Moteriški drabužiai: patarimai, kaip turėtų rengtis aukštesnės merginos

Moteriški drabužiai: patarimai, kaip turėtų rengtis aukštesnės merginos

Kiekviena iš mūsų turime tam tikrų privalumų ir trūkumų. Vienoms aukštas ūgis yra privalumas, o kitoms – atvirkščiai. Dažnai aukštos merginos negali rasti tinkamų drabužių, nes jie gali atrodyti tarsi maži. Tad kaip turėtų rengtis aukštos merginos papasakosime plačiau šiame straipsnyje.

Marškinėliai

Turbūt kiekviena moteris jų savo spintoje turi bent jau kelias poras, nei išimtis ir aukštos merginos. Puiku, kad spintoje yra šio tipo moteriški drabužiai, tačiau ne visi jie gali būti tinkami. Aukštos merginos turėtų rinktis įvairaus tipo marškinėlius turinčius V formos iškirpte, kuri puikiai pabrėžia kaklo siluetą ir tai sukuria nuostabų įvaizdį. Dar šios merginos gali dėvėti tunikas, nes jos netinka žemoms merginoms, nes jas dar labiau padaro žemesnes, o aukštoms jos puikiai tiks. Taip pat galite rinktis palaidines su trijų ketvirčių rankovėmis. Taip rankovės tikrai neatrodys per trumpos ir tarsi palaidinė būtų išaugta.

Striukės ir paltai

Aukštoms merginoms puikiai tinka labai ilgi paltai ir striukės, tad jei dvejojate dėl šio varianto, žinokite, kad tai gali būti jūsų pats geriausias sprendimas, kurį galite turėti šaltuoju sezonu, kalbant apie stilių. Kitas variantas, kurį galima dėvėti yra įliemenuotos striukės, kurios puikiai pabrėš liemenį ir taip atrodysite labai stilingai. Ir dar vienas pasirinkimas, kurį gali atlikti aukštos merginos yra rinktis striukes arba paltus, kurios yra su diržais. Diržas pagyvins visą įvaizdį ir sukurs visumą.

Suknelės

Aukštoms merginoms praktiškai tinka visų tipų suknelės, tačiau yra tam tikros taisyklės, kurių reikėtų laikytis, kad atrodytumėte tikrai stilingai. Tad tokios merginos gali rinktis gan ilgas sukneles, kurios baigiasi ties blauzdomis. Taip galėsite atkreipti dėmesį ir pabrėžti savo kojas. Dar viena kategorija, kuri turėtų sulaukti aukštų merginų dėmesio, yra raštuotos bei susiaučiamos suknelės.

Džinsai

Šios merginos gali rinktis pačius įvairiausius džinus ir spalvos gali būti taip pat įvairios. Bet ypač pabrėžiantys jų figūras džinsai galėtų būti platėjantys į apačią. Šį sezoną jie ypač madingi, tad juos rinktis galite drąsiai. Kitas variantas, kuris yra tinkamas – džinsai su aukštu liemeniu. Jie išryškins kojas ir ploną liemenį. Ir dar viena kategorija, kuri ypač tinka aukštoms merginoms, tai tiesaus kirpimo džinsai. Jei taip pat gali paryškinti ilgas kojas. Tad kelios poros džinsų tikrai turėtų būti jūsų spintoje, nes jie yra gan universalūs ir juos galima pritaikyti beveik visur. Tad nebijokite eksperimentuoti ir traukti aplinkinių dėmesį.

Parašykite komentarą