Vin Patikra

Vin Patikra

Ar žinote kas yra VIN kodas? Tas kodas yra ant kiekvienos transporto priemonės, ir tai yra automobilio identifikavimos numeris, su kuriuo galite patikrinti automobilio istoriją, arba norimą informaciją apie jį.

Dažnai atsitinka taip, kad automobiliai parvaromi į Lietuvą su gedimais, atsukamos ridos, o kartais net po didelių avarijų. Tačiau sutvarkomi ir, galite net nepastebėti kaip jie buvo pažeisti. Automobilių pardavėjas, jums nepasakys, kas buvo automobiliui, tiesiog dažniausią frazę panaudos ,,Automobilis geros būklės, viskas su juo gerai”.

Lietuviai mėgsta pirkti automobilius su kuo mažesne rida, tačiau ar kada nors pagalvojote, kad tą ridą galima atsukti, ir ji bus netikra? Kai kurie pardavėjai, net nesikuklina sumažinti ridą skydelyje, ir atsuka, net apie 300 Tūkstančių kilometrų.

Vin Patikra – leis jums sužinoti visą automobilio istoriją, nuo pat jos pagaminimo. Ši paslauga leis jums įsigyti techniškai patikimą ir saugų automobilį. Automobilio patikra bus itin naudinga pirkėjui, norinčiam įsigyti jau naudotą, tačiau tvarkingą automobilį.

Ką jūs galite pamatyti nusipirkę šią patikrą?

Automobilio ridos istoriją

Ar automobilis buvo naudojamas kaip taksi?

Automobilio avarijas

Savininkų kitimus

Vagyščių įrašus

Archyvines nuotraukas

Ir kitą naudingą informaciją

Parašykite komentarą