Viskas, ką turite žinoti apie nagų priauginimą

Viskas, ką turite žinoti apie nagų priauginimą

Nagų priauginimas yra procedūra, kuri padeda moterims nebekovoti su silpnais, lūžinėjančiais nagais ir leidžia turėti gražius, ilgus bei stiprius nagus. Tačiau norint priauginti nagus, reikia žinoti, jog ši procedūra gali būti ne tik labai ilga, bet ir gana brangi. Tad pateikiame kelis naudingus dalykus ir patarimus, kurie galbūt padės jums manikiūrą pasidaryti pigiau ir greičiau.

Procedūrą kartoti reikės daugiau nei kartą per mėnesį

Nagų priauginimas reikalauja daug laiko, tad moterys, kurios vis skuba į darbus ir guodžiasi, kad nespėja suspėti visų darbų, turi žinoti, kad ne tik procedūra trunka daugiau nei kelias valandas, bet ir neretai ją kartoti tenka porą kartų per mėnesį. Nagai laiko kur kas trumpiau, nei daugelis moterų įsivaizduoja.

Nagų priauginimas nepigus

Nagų priauginimas vidutiniškai kainuoja apie 40 eurų, tad atsižvelgus į tai, kad neretai procedūrą atlikti reikia du kartus per mėnesį, galima būti tikriems, jog kaina gaunasi brangi. Tad nagų priauginimas tikrai ne toms, kurios skaičiuoja kiekvieną eurą.

Atsargiai rinkitės meistrę

Naudingas patarimas – būkite atidžios, kai rinksitės meistrę. Kai kurios meistras ne tik nepatyrusios, bet ir neatsakingos. Pasitaiko, kad įrankiai nedezinfekuojami, o juos naudodamos pažeidžia kllienčių odą ir sukelia kraujavimą. Tai gali ne tik sukelti infekcijas, bet ir įvairias ligas, atsižvelgiant į tai, kad įrankiai neprižiūrimi. Tad meistres rinkitės labai atidžiai ir nepamirškite, kad vien dėl to, jog salonas žinomas, tai nereiškia, kad jis tinkamai gerbia savo klientus.

Nagus priauginti galite pačios

Jei nenorite gaišti laiko salonuose ir manote, kad sugebėsite nagus priauginti savarankiškai, būtent tai ir turėtumėte padaryti. Nagų priauginimo priemonės pasiekiamos kiekvienai. Nagų frezos bei lempos kainuoja nebrangiai, dažniausiai kaina atsiperka per kelis mėnesius. Likusios priemonės yra dar pigesnės. Tad akivaizdu, jog nagų priauginimo priemonės bus puiki investicija visoms, kurios nagus priaugina kiekvieną mėnesį. Na, o jei manote, kad nagų priauginimas yra sudėtingas, tuomet turime jus nudžiuginti, užteks vos kelių bandymų, kad priaugintumėte nagus kaip profesionalė.