Žoliapjovės tipai: ką renkasi lietuviai?

Žoliapjovės tipai: ką renkasi lietuviai?

Vejos priežiūra sode šiuo metu tikrai yra gana paprasta, kadangi galima rasti labai daug technikų, kurios dirba optimaliai, našiai ir tuo pačiu džiugina kokybe, kuri prieinama kiekvienam. Apskritai šiuo metu žoliapjovių yra labai daug ir labai įvairių, tad būtina kuo daugiau dėmesio skirti jų tipams, kol bus rasta labiausiai tinkama opcija. Rinktis ir susipažinti visada patogiausia internetu ir šiuo atveju labiausiai siūlome Parkutechnika.lt prekybos vietą.

 

Savaeigės žoliapjovės

 

Labai mėgstamos ir aktyviai perkamos, daug dėmesio nereikalaujančios yra savaeigės žoliapjovės. Jos yra mėgstamos dėl to, kad tarsi pačios važiuoja. Žinoma, tai nereiškia, kad pjovimo metu žmogus neturės dalyvauti. Šiuo atveju – jo reikia, tačiau privalumas tas, kad nereikia sunkiai stumti. Dažniausiai savaeigės būna benzininės, o tokios dažniausiai gana sunkios, tad labai gera, kad nereikia dėti daug pastangų, kad pjovimas būtų greitas ir svarbiausia – tvarkingas.

 

Robotai žoliapjovės

 

Kita opcija yra robotai, kurie pasirenkami vis dažniau. Nors jų kaina vis dar didesnė nei paprastų žoliapjovių, tačiau galima pasidžiaugti, kad žmonės pamatę naudą ir kaip jie palengvina gyvenimą – suteikia sau galimybę gyventi paprasčiau. Juolab, šio tipo žoliapjovių pasiūla yra gana plati, tad esame tikri, kad rasite sau tinkamą kainos ir kokybės santykį.

 

Traktoriukai

 

Yra ir traktoriukai, kurie yra bene brangiausi, tačiau su tinkamais priedais jų funkcionalumo ribos tampa labai plačios, tad įranga gali būti naudojama visus metus. Pigesnė opcija yra pirkti dėvėtus, tačiau tuomet kyla rizika dėl kokybės.

 

Veikimo tipas

 

Svarbiausia yra nepamiršti, kad kiekvienas tipas taip pat gali būti detaliau analizuojamas pagal tai – kaip veikia, tai yra, iš kur gaunama energija veikimui. Šiuo metu dažniausiai siūlomi yra:

 

  • Benzininės
  • Akumuliatorinės
  • Elektrinės

 

 

Nuostabi veja yra ne smulkmena. Sode tai yra viena svarbiausių komponentų, kuris padeda gerai jaustis. Dėl to renkantis žoliapjovę reikia kuo daugiau dėmesio skirti ne tik jos tipui, tačiau ir kitoms smulkmenoms, kurios garantuoja, kad rasite variantą iki mažiausių poreikių patenkintį Jūsų lūkesčius.