5 siaubo filmai apie dvasias, kurie sukels išgąstį

5 siaubo filmai apie dvasias, kurie sukels išgąstį

Daugiausiai baimės mums sukelia dalykai, kurių negalime taip paprastai paaiškinti. Būtent todėl šiandien tarp didžiulės siaubo filmų pasiūlos, populiarumo neužleidžia filmai, kuriuose pagrindinis vaidmuo atitenka dvasioms. Šiuolaikinės technologijos ir galimybės leidžia filmus kurti taip tikroviškai, tarsi iš tiesų kiekviename sename name vaidentųsi. Jeigu pajutote, kad gyvenime trūksta baimės prieskonio, rekomenduojami šie 5 siaubo filmai apie dvasias, kurie privers suabejoti, ar jūsų namai nėra tie, kuriuos pasirinko dvasios.

  1. Išvarymas (The Conjuring)

Filmas sukurtas pagal JAV plačiai nuskambėjusią tikrą demono apsėdimo istoriją – demonologų pora Edas ir Lorraine Warrenai realiai egzistavo (Lorraine Warren tebėra gyva) ir iš tiesų tyrė šią bylą. Negana to, tai buvo pati sudėtingiausia sutuoktinių kada nors nagrinėta byla, ir ji buvo tokia šiurpinanti, kad net 30 metų apie ją nieko nebuvo papasakota. Istorija prasideda tuo, kad laiminga šeima persikelia gyventi į ką tik įsigytą namą. Visgi pastatas tik išoriškai atrodo paprastas ir niekuo nesiskiriantis nuo kitų. Naktį visi namuose esantys laikrodžiai staiga sustoja tą pačią akimirką, viena iš dukterų prabunda nuo keisto kutenimo į kojų pirštus, o jauniausiąją seserį piktųjų dvasių kontroliuojamas įsivaizduojamas draugas priverčia vaikštinėti sapnuose. Prisipažinsiu, tai buvo vienas baisiausių matytų siaubo filmų, kuris dar ilgai neleido ramiai miegoti.

  1. Kapų ieškotojai (Grave encounters)

Filme pasakojama apie žmonių grupelę, kuri save vadina vaiduoklių medžiotojais ir apie tai netgi kuria televizijos laidą. Viename iš epizodų, jie nusprendžia praleisti naktį psichiatrijos ligoninėje, apie kurią jau seniai sklando legendos, ir visa tai nufilmuoti. Kraupi ligoninė, anot gandų, kupina antgamtinės kilmės reiškinių. Vos įėję į pastatą ir praleidę ten šiek tiek laiko, jaunuoliai supranta, kad gyvi iš pastato nebeišeis. Pasiklydusius siaubingų koridorių labirintuose juos persekioja buvusių pacientų šmėklos. Nors šio filmo eiga ir scenarijus atrodo nuspėjami ir nebeturėtų taip išgąsdinti, netikėtomis akimirkomis ir netikėtose vietose pasirodančios dvasios priverčia širdį plakti greičiau ir sulaikyti kvėpavimą.

  1. Vienuolė (The Nun)

Atokiame Rumunijos vienuolyne įvyksta tragedija – nusižudo jauna vienuolė. Ištirti šio įvykio Vatikanas pasiunčia tėvą Burką ir jauną seserį Ireną. Pastaroji jau visai netrukus turi duoti finalinius įžadus ir tapti vienuole, tuo metu tėvas Burkas iki šiol kovoja su savo tamsios praeities paliktais sielos randais. Ėmęsi gilintis į jaunosios vienuolės savižudybę, tėvas Burkas ir sesuo Irena netrukus atskleidžia kruopščiai saugomą vienuolyno paslaptį. Į šventą vietą įsisukusios demoniškos jėgos nesirengia lengvai pasiduoti. Po šio filmo atrodo baisu lankytis vienuolynuose, nes negali žinoti, kuris iš jų gali turėti tokias pat šiurpias paslaptis.

  1. Paranormalūs reiškiniai (Paranormal activity)

Jauna pora apsigyvena kartu. Nors iš pradžių jie nepastebi nieko neįprasto, vėliau supranta, kad kažkas šiuose namuose ne taip: įsijungia ir išsijungia šviesos, pačios atsidaro durys. Netrukus paaiškėja, kad tai ne pirmas kartas, kai pagrindinė veikėja Katie yra persekiojama dvasių. Jos vaikinas, nusprendęs įsitikinti, ar jų namai tikri apsėsti, įsigyja filmavimo kamerą, kuri filmuoja visą jų kasdienį gyvenimą, o naktimis kamera paliekama įjungta šalia lovos. Tada ir pradeda dėtis keisti dalykai. Iš viso yra net 6 „Paranomalių reiškinių“ dalys. Gana šiurpokas siaubo filmas apie dvasias, esančias žmonių namuose. Manau, kad tikrai suabejosite, ar jūsų būstas yra saugus ir ar tikrai esate vieni.

  1. Tūnąs tamsoje (Insidious)

Dar vienas siaubo filmas apie šeimą, kuri atsikrausto į naują namą. Nors toks filmų scenarijus atrodo klišinis, vis tiek geba mus įbauginti, net jeigu ir žinome, ko tikėtis. Šiame filme pasakojama apie trijų vaikų šeimą, kuri gyvenimą pradeda naujame būste. Deja, čia po didelės nelaimės jų sūnelį Daltoną ištinka koma. Netrukus namuose prasideda kraupūs dalykai. Ima aiškėti, jog dėl paranormalių reiškinių kaltas pats Daltonas. Jeigu neturite tamsos baimės, yra tikimybė, kad po šio filmo ji gali atsirasti.

Mokslininkų atlikti tyrimai parodė, kad siaubo filmų žiūrėjimas degina kalorijas, skatina natūralią organizmo reakciją į pavojų ir netgi padeda jaustis geriau. Taigi pateikėme jums 5-ias siaubo filmų apie dvasias rekomendacijas, kurios pravers, kai pajusite, jog trūksta adrenalino ir norite įdomiai bauginančio vakaro.

Parašykite komentarą