Vestuvių planavimas. Pataria fotografas

Vestuvių planavimas. Pataria fotografas

Vestuvių planavimas nelengvas šventės organizavimo procesas, kuomet jaunieji stengiasi, jog viskas būtų tobula. Planuojant vestuves reikia žinoti tokius dalykus kaip: kiek laiko ir kur vyks vestuvių šventė, kiek žmonių į ją pakviesti, bei svarbūs fotografijos bei dekoro niuansai. Kad palengvinti Jūsų pasirinkimą, šiandien pakalbinsime profesionalius vestuvių fotografus, kaip jie dirba ir ką reikia žinoti. Duosime keletą patarimų, kurie tikimės, jog Jums bus naudingi.

Reikia pasiruošti namų darbus:

Turbūt žinote, jog didžiausias stresas žmonėms kyla tada, kai yra nežinomybė. O natūralu, jog ji gali kilti, kadangi jaunieji nežino, net nuo kurio galo pradėti, o ir pradėjus planuoti, planus reikia koreguoti ir tai užima daug laiko. Tad pirmiausiai reiktų nusistatyti biudžetą. Planas parengtas kartu su https://fototakas.lt specialistais

fotografas

  1. Kada vyks vestuvės, tiksli data. Kurią geriausiai derinti su šventės vieta ir vestuvių fotografu. Vestuvių pikas yra vasara, tai yra trys mėnesiai, apie dvylika savaitgalių. Kuo anksčiau pasiruošite namų darbus ir žinosite šventės datą, iškarto rezervuokite vietą ir fotografus, kadangi šios dvi vietos yra labiausiai ieškomos.
  2. Toliau patariame susirasti Jums tinkantį vedėją, arba piršlius. Čia priklausomai kokio tipo vestuves Jus darote. Jei nusprendėte daryti vestuves pagal senuosius papročius, vedėjas ten nėra samdomas.
  3. Turint vietą ir fotografą reikia nuspręsti šventės dekorą, bei fotosesijos planus. Dekoracijos klausimais rekomenduojame pasisamdyti dekoratorę, kuri pasirūpina šventės papuošimais, gėlių puokštėmis, visu šventės apipavidalinimu. O su pasirinktu vestuvių fotografu turite pasidaryti veiksmų ir laiko planą, kadangi turėsite įtemptą dienotvarkę. Pasirinkti fotosesijos vietas, pozas, kiek laiko skirti. Tai Jums padės vestuvių fotografas. Patariame samdyti tą patį fotografą tiek šventės, tiek pačios fotosesijos planavimui. Taip būtų išliekamas nuotraukų tęstinumas ir jos geriau žiūrėtųsi, kadangi kiekvienas fotografas turi savitą stilių.

Atlikus šiuos namų darbus, toliau planuoti tokias smulkmenas kaip – valgiaraštis, pramogos, gėrimai yra lengviau. Beplanuojant vestuves labai svarbus dalykas nesiblaškyti. Ir viską daryti palaipsniui, susitvirtinti paslaugų teikėjus sutartimi, sumokėti avansus. Tai yra lyg namo statymas, pradedate nuo pagrindų ir viskas eina palaipsniui.

 

Parašykite komentarą