Išskirtinis poilsis dviems Lietuvoje: karališka nakvynė ir sveikatinančios spa procedūros.

Išskirtinis poilsis dviems Lietuvoje: karališka nakvynė ir sveikatinančios spa procedūros.

Laikas kartu yra vienas iš labiausiai vertinamų dalykų santykiuose ir poroje, ir šeimoje.

Nors rutina, kasdieniai rūpesčiai, darbas, namai gyvenimui teikia savito žavesio ir būtino stabilumo, santykiams tai ne visada yra naudinga: paprasta vienas kitą pamiršti, laikui bėgant nepastebėti ar net nutolti.

Kad taip nenutiktų būtina planuoti laiką kartu, bent kartą į mėnesį paskirti dieną pasimatymui bei pakeisti aplinką bent savaitgaliui.

2 nuotrauka | shutterstock.com

Kokybiškas poilsis dviems yra būtinas abiems partneriams, norint išlaikyti tvirtus, darnius ir ilgalaikius santykius. Ir tam nereikia keliauti toli, Lietuvoje gausu išskirtinių vietų, kuriose ilsėdamiesi pasijusite it karališkoji pora.

5 žvaigždutės poilsis Lietuvoje? Tikrai taip!

Nors nuo seno buvo įprasta manyti, kad Lietuvoje poilsio, laisvalaikio pramogų ar kokybiškų SPA paslaugų pasirinkimas nėra didelis, šiandien dienai tendencijos diktuoja ką kitą – Lietuva koja koja žengia su pasauliu, o ilsėtis turistus traukia net iš svetur.

3 nuotrauka | shutterstock.com

 

Čia gausu prabangių SPA centrų, aukščiausiais balais vertinamų bei pasaulyje pripažintų viešbučių, kurių dėka romantiškas poilsis Lietuvoje dviems yra ne ką prastesnis nei kur kitur pasaulyje. Išskirtinis aptarnavimas, modernios SPA paslaugos ir išskirtinė atmosfera – viskas tam, kad  poilsio patirtis būtų ne tik nepakartojama, bet ir ilgam išliekanti atmintyje. Vien laisvė ir prabanga rinktis kur ilsėtis: prabangiame SPA centre, viskas įskaičiuota viešbutyje, o gal jaukiame miško namelyje? Lietuvoje visi ras tai, kas artima ir atitinka tik jų išskirtinius poreikius.

4 nuotrauka | shutterstock.com

Įsimintinas nuotykis: SPA procedūros, masažai dviems

SPA Lietuvoje pasirinkimas išties platus, ypač populiarūs savaitgalio ar kelių dienų poilsio pasiūlymai dviems, į kurių kainą įeina ne tik nakvynė, bet ir įvairios sveikatinančios procedūros, kūną bei protą atpalaiduojantys masažai. Negana to, SPA galite lepintis dviese!

5 nuotrauka | shutterstock.com

Sutikite, vienu metu tiek jums, tiek partneriui atliekamas atpalaiduojantis masažas, kūno įvyniojimas ar kita sveikatinanti procedūra tikrai intriguoja ir skamba neįprastai. Laisvalaikio pramogos, pasivaikščiojimai, ilgi pokalbiai, naujos patirtys ir nuoširdus laikas, skirtas vienas kitam išties suartina. Net jei tai ir nauja patirtis, dar nedrąsu ar nejauku, pasitikėkite, pasikliaukite vienas kitu ir leiskitės drauge į nepamirštamą nuotykį.

Sėkmingų santykių paslaptis

Neretai juokaujama, kad laimingų santykių paslaptis: ilgi pokalbiai, skanus maistas, kokybiškas miegas ir privatus poilsis dviems yra viskas, ko reikia, kad laikas drauge praskrietų nepastebimai.

6 nuotrauka | shutterstock.com

Santykių sėkmė gana dažnai siejama su emociniu tarpusavio ryšiu, atvirumu ir nuoširdumu. Anot psichologų tai yra esminiai faktoriai, kurių dėka poros santykiai gali stiprėti ir augti. Santykiuose svarbu turėti galimybę pasidalinti savo mintimis, jausmais ir poreikiais, nesi tai skatina abipusį supratimą, kuria tarpusavio ryšį.

Jei jaučiate, kad jus ar partnerį vis dažniau aplanko slogios mintys, kartu darosi nuobodu, kartas nuo karto kyla bereikšmiai kivirčai – galimai jums abiems reikia nuo visko atitrūkti bei kokybiškai pailsėti.

Suplanuokite romantinį pabėgimą dviese

Kita aplinka, nauja patirtis į santykius įneša ne tik aistros, bet ir gyvybės, žaismingumo. Pajutę, kad santykiai krypsta ne ta linkme nei norėtųsi, nelaukite kol problemos išsispręs savaime ir vienas kito nevenkite, kaip tik: daugiau kalbėkitės, kartu išbandykite naujas veiklas, skirkite daugiau laiko kokybiškam poilsiui dviese.

7 nuotrauka | shutterstock.com

Nieko nelaukdami, drauge suplanuokite dienos, kelių, o gal ir savaitės trukmės romantišką pabėgimą dviese, kuriame niekieno netrukdomi, galėsite kartu leisti laiką, mėgautis vienas kito draugija, skaniu maistu, atpalaiduojančiais masažais ar jaukiais pasivaikščiojimais besišnekučiuojant.

8 nuotrauka | shutterstock.com

Taip pat, išskirtinis poilsis dviems, gali būti įstabi, netikėta ir ilgam atmintyje išliekanti staigmena, kuri į santykius  poroje įneš šitą tą naujo, dar neatrasto, juk laikas kartu yra didžiausia dovana!