Kaip ieškoti automobilių transporto užsakymų? Susipažinkite su PRILO.COM platforma

Kaip ieškoti automobilių transporto užsakymų? Susipažinkite su PRILO.COM platforma

Galbūt ieškote kas galėtų pargabenti Jūsų norimą transporto priemonę? O gal esate vežėjas ir ieškote kam gali būti reikalingas automobilių atgabenimas? Siūlome susipažinti su internetine automobilių transportavimo platforma – Prilo. Tai internetinė automobilių birža, kuri sujungia vežėjus su įmonėmis, kurios ieško partnerio savo automobiliams gabenti. Operacijų automatizavimas yra pagrindinė logistikos 4.0 kryptis.

Platformoje asmuo norintis atsigabenti savo automobilį gali pridėti automobilio siuntimo užsakymą, po kurio gali tikėtis gauti daugybę vežėjų iš visos Europos susidomėjimo. Prilo suteikia galimybę pasirinkti patraukliausią pasiūlymą, nuolatinį kontaktą tarp kliento ir vežėjo, realaus laiko gabenimo vietos sekimą ir visus reikalingus dokumentus vienoje vietoje.

Kam skirta Prilo platforma?

Prilo platforma yra skirta įmonėms, kurios ieško automobilių pervežimo partnerių. Naudodamiesi Prilo, įmonės gali rasti geriausią užsakymo pasiūlymą, žinoti kur yra jų automobiliai realiu laiku, palaikyti nuolatinį ryšį su vežėju ir turėti visus dokumentus vienoje vietoje. Daugelis įmonių jau pasirinko Prilo platformą automobilių transportui užsakyti.

Vežėjai taip pat gali rasti užsakymų Prilo platformoje, tiek pavienių lengvųjų automobilių, tiek ir pilnų krovinių gabenimo. Visas detales jie derina tiesiogiai su užsakovu per platformą, o taip pat gali stebėti vairuotojo vietą realiuoju laiku.

Kaip naudotis Prilo platforma?

Prilo platforma yra intuityvi ir ją ypač paprasta naudoti. Žmonėms ieškantiems vežėjo, ji leidžia skelbti konkrečius užsakymus dėl automobilių gabenimo, o vežėjams – teikti kainų pasiūlymus už savo gabenimo paslaugas. Atlikdami sandorius, abu dalyviai sutaupo laiko ir pinigų, pritaikydami transportą pagal savo poreikius.

Platformoje galima stebėti visą automobilių gabenimo procesą realiu laiku. Taip pat yra vairuotojui skirta programėlė, kuri leidžia atnaujinti automobilių būseną, kontroliuoti keliones, palaikyti ryšį su klientu ir pridėti dokumentus elektroniniu būdu.

Kodėl verta naudotis Prilo?

Siekdami atnaujinti ir pagerinti automobilių transporto sektorių, Prilo nuolat tobulina savo platformą, kad galėtų teikti kuo geresnes paslaugas. Platformoje įgyvendintos naujos technologijos, tokios kaip dirbtinio intelekto algoritmai ir prognozavimo modeliai, leidžiantys efektyviau ir tiksliau naudotis platformos funkcijomis.

Prilo taip pat aktyviai bendradarbiauja su visuomenės nariais ir keliais sektoriaus veikėjais, siekdami gerinti patirtį ir pridėtinę vertę visiems naudotojams. Šis bendradarbiavimas suteikia galimybę kurti inovatyvius sprendimus, geriau atitinkančius vartotojų poreikius ir lūkesčius.

Nuoroda į platformą: https://prilo.com/lt