Kaip pasirinkti idealią vietą savo vestuvėms?

Kaip pasirinkti idealią vietą savo vestuvėms?

Dažnai būtent vietos pasirinkimas nulemia vestuvių datą ir pradeda oficialius šventės pasiruošimo darbus. Kaip susiorientuoti savo noruose, biudžete ir išvis, kaip pasirinkti idealią vietą savo vestuvėms? Štai keletas patarimų, kurie jums padės nepasimesti priimant svarbius sprendimus.

1. Apibrėžkite savo planuojamos šventės stilių

Juk vestuvės – tai ne tik skanus maistas ir geras aptarnavimas, bet ir atmosfera bei dekoras. Pradėkite organizuoti šventę nuo to, kokio stiliaus vestuvių norite. “Rustic” stiliaus, modernios, elegantiškos ar tradicinės… Atsižvelgdami į tai, galite ieškoti geriausiai jūsų lūkesčius atitinkančios vietos. Dabar yra daug pasirinkimų: viešbutis miesto širdyje, lofto stiliaus pokylių salės ar vis dar populiariausias pasirinkimas – išskirtine aplinka bei ypatingu interjero dizainu pasižyminti sodyba vestuvėms gamtos apsuptyje – pokylio vieta užduoda toną jūsų dienai.

2. Pasirinkite šventės vietą

Į šį punktą įtraukiame vietos patogumą, bendrą renginio vietos išvaizdą ir jos pasiekiamumą. Vestuvės – įtempta diena, todėl tikrai turėtumėte pasinaudoti galimybe sumažinti nereikalingą streso kiekį.

Ideali vieta bet kokioms vestuvėms yra ta, kurioje galima surengti ir nuotakos sutiktuves, ir fotosesiją, ir šventinę vakarienę. Ji turi pasižymėti gražia aplinka su vandens telkiniu bei išskirtiniais architektūriniais statiniais.

3. Atkreipkite dėmesį į šventės patalpų dizainą

Iš pirmo žvilgsnio geriausias variantas gali neturėti pakankamai vietos visų norimų zonų išdėstymui. Jei vestuvėse planuojamos kokios nors didelių gabaritų konstrukcijos ar specialūs įrenginiai, pavyzdžiui, lempučių girliandos, reikėtų iš anksto įvertinti jų išdėstymo galimybes. Patikrinkite, ar salėje nėra elementų, kurie trukdytų išdėstyti stalus arba turėtų įtakos atskirų svečių matomumui.

4. Įvertinkite meniu ir papildomų paslaugų galimybę

Žinoma, vienas svarbiausių dalykų renkantis vietą turėtų būti meniu: maisto kokybė ir skonis, ar galimybė įsigyti tam tikrų gėrimų bei aptarnavimo kokybė. Geriausias būdas įvertinti patiekalų skonį – užsisakyti degustacinę vakarienę. Vertinant aptarnavimo kokybę verta atkreipti dėmesį į padavėjų mandagumą ir jų skaičių: geriausia, jei prie 8-10 asmenų stalo yra 1 padavėjas.

Taip pat įvertinkite pasirinktoje sodyboje esančių kambarių svečiams patogumą. Juk jūsų vestuvėse dalyvaujantiems žmonėms norėsis užtikrinti jaukią ir funkcionalią atmosferą visos šventės metu.