Kaip pasirinkti tinkamiausią vibratorių?

Kaip pasirinkti tinkamiausią vibratorių?

Platus vibratorių pasirinkimas skatina susidėlioti kriterijus, kad žinotumėte, koks yra geriausias konkrečiai jums ir kokį geriausia pirkti.

Kadangi pasiūla tokia plati – daugelis žmonių lygina skirtingus kriterijus siekdami atrasti patį geriausią variantą. Prezervatyvai.net teikia labai platų vibratorių pasirinkimą. Visgi, kaip pasirinkti patį geriausią vibratorių?

Kam jis skirtas?

Vibratoriaus pirmiausia reikia ieškoti pagal tai, kas planuoja juo naudotis. Vieni skirti heteroseksualioms poroms, kiti – homoseksualioms. Galiausiai, tam tikra kategorija vibratorių skirta moterims, kurios nori jais naudotis vienos. Taigi, jeigu nežinote, koks tinka labiausiai – naudinga pasikonsultuoti su profesionalais, kurie gali patarti.

Vibracija

Nors pats žodis vibratorius išduoda, kad prietaisas juda, tačiau galima pasirinkti ir nevibruojančius dirbtinius penius. Jie puikiai tinka naudoti vandenyje. Šiuo atveju pirkėjas pats gali nuspręsti, koks jam tinka labiausiai. Dažniausiai pats pirmas vibratorius turėtų būti be jokių kitų papildomų funkcijų.

Forma

Tai yra vienas iš pačių svarbiausių dalykų, tad ieškant jums labiausiai tinkamo vibratoriaus reikia į tai atkreipti dėmesį. Būtent forma dažniausiai ir lemia, ką įmanoma pasiekti su pasirinktu sekso žaisliuku. Nuo paprasčiausių vibratorių, kurie labiausiai primena penį iki tokių, kurie turi G taško stimuliacijos funkciją.

Energijos pobūdis

Kol vieni vibratoriai yra įkraunami, tuo tarpu kiti veikia su baterijomis. Vėlgi, kiekvienas žmogus gali pasirinkti tą, kuris jums atrodo labiausiai tinkamas. Labai nemalonu, kuomet pačio didžiausio malonumo metu vibratorius paprasčiausiai išsijungia, kadangi išsikrovė.

Reiškia, kad reikia visada atidžiai patikrinti, kad jo veikimas būtų funkcionaliai aukščiausio lygmens ir baterijos arba pakrovimas ilgai veiktų.

Gamintojas

Daugelis žmonių pirmiausia į tai ir žiūri, kuomet renkasi jiems labiausiai tinkamą vibratorių. Vibratoriai dažniausiai perkami internetu, taigi labai patogu, kai galima iškart plačiau pasiskaityti apie gamintoją.

Tokiu atveju žinote, kiek jau laiko jis siūlo savo produkciją ir tuo pačiu kokie atsiliepimai apie ją sklando.

Spalva

Egzistuoja labai platus spalvinis vibratorių pasirinkimas. Kol vieni nori tokio, kurio spalva labiausiai primintų natūralų penį, kiti tuo tarpu drąsiai perka pačių įvairiausių spalvų arba net blizgančius, kurie gali suteikti naujų pojūčių.

Garsas

Vibruojantys vibratoriai dažniausiai skleidžia garsą, kuris kai kai kuriems asmenims gali pasirodyti labai nemalonus. Taigi, ieškant vibratoriaus reikia atsižvelgti ir į akustinius aspektus, kurie gali nulemti, kurį variantą planuojate pasirinkti.

Nuotolinis valdymas

Šiuo metu galima pasirinkti net ir tokį vibratorių. Jie dažniausiai skirti naudotis poromis. Kol vienas asmuo mėgausis malonumais, tuo tarpu kitas galės būdamas kur kas toliau reguliuoti vibracijos intensyvumą.

Panašu, jog egzistuoja labai daug skirtingų vibratorių, tad kiekvienas žmogus pagal savo poreikius gali pasirinkti tą variantą, kuris jam atrodo labiausiai tinkantis ir gebantis suteikti naujų pojūčių.

Pabaigai

Jeigu vis dėl to nežinote kaip išsirinkti vibratorių, rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais – prezervatyvai.net