Kiek kainuoja vestuviniai žiedai?

Kiek kainuoja vestuviniai žiedai?

 

Pasiruošimas vestuvėms užkrauna daug įvairių atsakomybių būsimiems jaunavedžiams ant pečių. Reikia apgalvoti daug dalykų, suderinti įvairius užsakymus, daug visko įsigyti. Todėl vestuvėms reikia skirti pakankamai laiko pasiruošti. O kone svarbiausia užduotimi tampa žiedų paieška. Ruošiantis vestuvėms ir planuojant biudžetą, dažnai jaunavedžiai nežino, kiek pinigų skirti tam, kiek gali kainuoti vestuviniai žiedai ir nuo ko ta kaina priklauso.

 

Pirksite ar gaminsite?

Vestuvinių žiedų kainos yra gana įvairios ir skirtinguose salonuose galite pamatyti daug įvairių pasiūlymų. Verta žinoti, kad kainos gali priklausyt ir nuo to, kur įsigysite žiedus. Pirkti vestuviniai žiedai iš juvelyrikos salono gali kainuoti pigiau, o pagaminti pagal individualų užsakymą brangiau. Tačiau gali būti ir atvirkščiai. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti vestuvinius žiedus, kurie buvo sukurti dizainerių. Tokie darbai salonuose kainuoja tikrai nemažai ir, palyginus su paprastai klasikiniai žiedais, pagamintais juvelyro, biudžetas bus tikrai didesnis.

 

Ar norite išskirtinių žiedų?

Jeigu ieškote iš tiesų išskirtinių žiedų, verta pasidomėti juvelyrų ir dizainerių teikiamomis paslaugomis. Šiandien meistrai gali pagaminti tokius žiedus, apie kokius svajojote visą gyvenimą. Dizaineris gali sukurti būtent Jūsų norimo stiliaus žiedus, pasigaminti juos tokius, kad žiedai atspindėtų Jūsų charakterį, poros istoriją. Išskirtiniai juvelyriniai dirbiniai pastaruoju metu labai populiarūs. Žinoma, tokie žiedai vestuvėms kainuos brangiau nei pirkti iš salono.

 

Koks bus žiedų svoris ir forma?

Vestuvinių žiedų kaina labai priklauso ne tik nuo to, kas ir kaip juos pagamino, bet ir nuo paties papuošalo. Jeigu vestuviniai žiedai yra siauri ir lengvi, jie kainuos pigiau. Pirmiausia todėl, kad jų svoris bus mažesnis, tai reiškia, kad jų gamyboje sunaudota mažiau metalo. O tai reiškia, kad ir kaina bus patrauklesnė. Brangiau kainuoja tie žiedai, kurie yra storesni ir sunkesni,. Pavyzdžiui, net ir siauri žiedai „su komfortu“ kainuos brangiau nei tokio paties pločio žiedai be komforto, nes įprastai pastarieji yra daug lengvesni.

 

Taip pat kaina labai priklauso nuo to, kaip žiedas puoštas. Pastaruoju metu labai populiarūs vestuviniai žiedai su deimantais. Kuo daugiau deimantų, kuo juos didesni, tuo žiedai bus brangesni.

 

Ar naudosite savo metalą?

Jeigu norite gaminti vestuvinius žiedus, galite sutaupyti panaudodami savo turimą metalą. Jeigu namuose turite auksinių papuošalų, kurie yra sulūžę arba nenaudojami, juvelyras juos išlydis ir panaudos Jūsų vestuvinių žiedų gamybai. Taip galite sutaupyti ir pigiau sumokėti net už išskirtinius vestuvinius žiedus ir jų gamybą.