Kokias eglės dekoracijas rinktis 2022 metų kalėdoms?

Kokias eglės dekoracijas rinktis 2022 metų kalėdoms?

Ko gero daugelis žmonių sutiktų, jog kalėdiniai žaisliukai, yra neatskiriama šios šventosios dienos dalis. Visi norime susikurti žavingą ir nuostabią nuotaiką keliančią kalėdinę eglutę po kuria galėtume palikti dovanas savo artimiesiems.

Tiesa, net gi čia reikėtų žinoti keletą dalykų apie tai kokias kalėdines dekoracijas būtų geriausia pasirinkti, besikeičiančias madas ir tendencijas.

Visi žinome savo skonį dekoracijų atžvilgiu, tačiau galbūt šiais metais galime įtraukti kažką naujo ar dar nematyto?

Šiame straipsnyje apie 2022 metų kalėdinių dekoracijų tendencijas.

Pagrindinės ateinančių metų kalėdų dekoracijų idėjos

Pilka spalva diktuos pagrindines madas

Pilka spalva, panašu, jog dominuos per ateinančias kalėdus. Jau pastaraisiais metais buvo užuomazgų su vis dažniau pasitaikainčiais sidabriniais akcentais žmonių namuose. Ši šaltesnių atspalvių spalva puikiai atspindi jaukias kalėdines nuotaikas.

Tiesa, neatmetama galimybė, jog kaip kontrastas sidabriniams atspalviais vis dažniau pasitakys ir auksinių atspalvių žmonių namuose. Ji jau atliks atvirkštinę funkciją, tai yra suteiks atmosferai daugiau šiltų ir malonių atspalvių.

Daugiau baltų atspalvių ir netikro sniego

Per pastaruosius kelerius metus iškilo vadinamosios sniego imitacinės dekoracijos. Žmonėms kurie nori atsinešti daugiau kalėdinės dvasios į savo namus, geresnio varianto nei netikras sniegas ko gero tikrai nėra.

Prie to pačio dalyko bus populiarūs ir baltos spalvos žaisliukai. Galima sakyti, jog kuo daugiau baltų akcentų tame kambaryje kur stovės kalėdinė eglutė, tuo bus geresnis pasiektas rezultatas.

Nestandartinės formos kalėdinės eglės

Nepaslaptis, jog dauguma iš mūsų renkasi netikrus kalėdinius medžius savo namuose. Kur kas patogiau vieną kartą per metus išpakuoti ir supakuoti kalėdines eglutes negu kiekvienais metais važiuoti pirkti gyvos eglės, taip bereikalingai leidžiant pinigus ir kertant medžius.

Kalbant apie netikras egles, naujoji tendencijas pasižymi įdomiomis, kartais net asimetriškomis formomis. Taigi, jeigu kažkada turėjote norą išbandyti kažką naujo ir neįprasto, tikėtina, jog šios kalėdos yra tinkamos būtent tam.

Neverta nurašyti ir įdomesnių apšvietimo sprendimų. Jau dabar LED lemputės įgauna rimtą pagreitį, todėl tikėtina, jog atsiras ir įdomesnių lempučių variantų.

Eglučių paklotai

Kitas dalykas kas turėtų išpopuliarėti artėjančiais metais yra vadinamieji paklotai eglutėms. Jie ne tik padeda labiau užpildyti erdvę, tačiau taip pat gali būti ir papildomas dekoratyvinis elementas jeigu tinkamai pasirinksime spalvą.

Paprastai tikrai neįmanoma prašauti pasirinkus baltos spalvos paklotą kuris tęs jau prieš pradėtą sniego imitacijos temą.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme artėjančias 2022 metų kalėdinių eglučių ir jų dekoracijų tendencijas. Galima sakyti, jog dominuos aiški baltos spalvos paletė su konkrečiais sidabriniais ir auksiniais dekoratyviniais tonais.

Jei esate tas žmogus kuris nebijo kažko naujo, tikėtina, jog artėjantys metais jums bus puiki pakelti jūsų eglutę ir dekoracijas į visiškai naują lygmenį.

Paruošta pagal bijunai-prienamo.lt informaciją.

Straipsnis parengtas kitų rašytojų, patalpintas Veikla24 komandos

Parašykite komentarą