Kokie veido kremai geriausiai tinka odai?

Kokie veido kremai geriausiai tinka odai?

Vienas iš būdų suteikti veido odai skaistumo, apsaugoti nuo išorinių veiksnių, sulėtinti senėjimo procesus ir kovoti su kitomis odos problemomis gali veido kremas. Kadangi jų pasirinkimas yra labai platus, ne vienam gali kilti klausimas, tai kaip reikėtų išsirinkti tą vieną vienintelį, kuris padėtų apsaugoti nuo anksčiau išvardintų problemų. Šiame straipsnyje ir padėsime išsiaiškinti, kokie veido kremai geriausiai tinka odai.

Nuo kada geriausia pradėti naudoti veido kremus?

Prieš išsiaiškinant, kokius kremus turėtų turėti kiekviena moteris, svarbu žinoti, nuo kada juos reikėtų pradėti naudoti. Kai kurie galvoja, kad išsaugoti sveiką odą galima kaip įmanoma ilgiau, jeigu nebus naudojami kremai. Taip oda nepripras prie papildomo maitinimo, todėl nereikalaus, kad tiek vakare, tiek ryte ji būtų tepama tam tikrais kremais. Tačiau jau nuo 25-erių metų įvairūs procesai mūsų kūne pradeda lėtėti ir jau nuo tada verta pagalvoti apie pirmuosius veido kremus. Aišku, jų nereikia prisipirkti be proto daug, pradžiai pakaks vos vieno, lengvo kremo, kuris duotų naudingų medžiagų. Ilgainiui, tokiu būdu oda bus pamaitinama, apsaugoma ir jos būklė gali pasikeisti į gerąją pusę.

Priklauso nuo metų laiko

Renkantis veido kremą labai svarbu atkreipti dėmesį į orą. Kadangi mūsų klimatas nėra labai pastovus, tad skirtingiems orams reikalingi skirtingi kremai. Viena didžiausių klaidų daroma, kai visais metų laikais naudojamas tas pats kremas ir ilgainiui oda susigadina. Žiemos sezonu, kada vyrauja didesni šalčiai ir drėgmė, reikalingas kremas, kuriame būtų daugiau medžiagų, saugančių nuo tokių išorinių veiksnių. Šaltis labai neigiamai gali veikti veido odą, todėl ją būtina apsaugoti, nes jei įvyks didesnis nušalimas, padariniai bus matomi ganėtinai ilgai. Vasaros laikotarpiu reikia rinktis lengvesnius kremus, kurie nekimštų veido odos ir ji galėtų lengvai kvėpuoti. Taip pat būtų puiku, jeigu jis savyje turėtų medžiagos, kuri saugoti nuo UV spindulių.

Kiti patarimai, kurie leis išsirinkti tinkamus kremus

Kadangi visų oda yra skirtinga ir individuali, tad ne vien tik pagal sezoniškumą reikia rinktis kremą, kuris būtų tinkamas. Dar keli patarimai, kaip reikėtų jį išsirinkti:

  • Reikia kreipti dėmesį į veido odos būklę. Jeigu ji yra linkusi sausėti, tai veido kremas turėtų būti su tokiomis medžiagomis, kurios sausėjimą padėtų sustabdyti ir jį kaip įmanoma daugiau drėkintų.
  • Kremą reikėtų rinktis pagal tam tikras zonas. Dažniausiai paakiams yra sukurtas atskiras kremas, kurio sudėtis skiriasi, lyginant su kremu, kuris tepamas ant viso veido. Todėl jeigu yra galimybė, šioje zonoje reikėtų naudoti atskirą kremą.
  • Dėmesį reikėtų kreipti į odos spalvą, ji puikiai gali išduoti, kokių medžiagų jai trūksta.

 

Parašykite komentarą