Kokius darbus atlieka NT brokeriai?

Kokius darbus atlieka NT brokeriai?

Nekilnojamo turto agentūra Kaune kiekvieną diena dirba su skirtingais klientais, kad galėtų padėti jiems nusipirkti, išsinuomoti arba parduoti norimą turtą, įskaitant ir namus, komercines patalpas, žemės sklypus ir biurų patalpas.

Dažnai žmonės nežino kuo jie gali būti naudingi, tad su jumis pasidalinsime esminiais dalykais.

NT brokerio kasdieninė veikla

Jeigu ruošiatės pirkti arba parduoti NT, tuomet turėtumėte žinoti, kad NT brokeris gali jums padėti kiekviename etape. Brokerių pagalba prasideda jau nuo pačių pirmų etapų, kuomet reikia apžiūrėti reikiamą turtą, bei tęsiama pagalba, kol pilnai užbaigiamas sandoris. Patys procesai priklausys nuo to, ko jums gali reikėti. Brokeriai dažniausiai atlieka tris darbus: administraciniai darbai, rinkodara ir pati paieška

Paieška

 1. Kiekvieną dieną yra atliekama nekilnojamo turto rinkos analizė
 2. Šių dienų nekilnojamo turto rinkos sekimas ir įsivertinimas
 3. Atvirų skelbimo sąrašų ieškojimas, kad atrasti tinkamiausią variantą pirkėjui

Administraciniai darbai

 • Nuolatiniai atsakymai į elektroninius laiškus ir klientų skambučius
 • Susitikimų laiko planavimas ir pačio brokerio atvykimas į vietą
 • Turimų objektų sąrašų atnaujinimas
 • Dokumentų paruošimas ir jų pristatymas

Rinkodara

 1. Sukurti bei išplatinti reklaminę medžiagą
 2. Socialinės medijos įrašų tvarkymas
 3. Skelbimų tvarkymas ir reklamavimas portaluose
 4. Reklaminių kampanijų vykdymas

Kokius veiksmus brokeriai atlieka pardavimo metu?

Brokerių tikslas pardavimo metu, kad jų klientas parduotų savo turtą už geriausią kainą, bei kuo greičiau. Visi brokeriai gauna tam tikrą procentą nuo pardavimo, tad tai juos skatina dirbti kuo geriau. Pardavėjai norintys parduoti savo turtą greičiau, dažniausiai susisiekia su vietiniais brokeriais, kad pardavimo procesas būtų sklandesnis. Brokeris Kaune stengiasi atsižvelgti į visus pardavėjo interesus ir panaudoti savo turimas žinias apie šiandieninę rinką, kad galėtų nustatyti pačią geriausią kainą, kad turtas būtų parduodamas, o ne pardavinėjamas.

Reikėtų nepamiršti, kad brokeriai taip pat atlieka turto fotografavimą išorėje ir viduje. Dauguma brokeriu nusamdo bepiločio orlaivio valdytojus, kad jie atliktų nuotraukas iš oro, nes tokio tipo nuotraukos pritraukia daugiau dėmesio. Nustato tinkamiausią kainą, atsižvelgdamas į šių dienų rinką. Įkelia parduodamo turto skelbimą į skelbimų portalus.

 

Parašykite komentarą