Koks yra patikimas ir nebrangus svetainės hostingas?

Koks yra patikimas ir nebrangus svetainės hostingas?

Vis daugiau internetinių verslų galime pastebėti internete. Tačiau prieš atsidarant kokį nors verslą internetinėje platformoje, Jums reikėtų pasirūpinti dvejais esminiais dalykais:

  • Hostingas (svetainių priegloba).
  • Domenas.

Šiomis dienomis mes galime pastebėti, kad yra labai didelę svetainių talpinimo pasiūla. Vieni tiekėjai gali pasiūlyti svetainės talpinimą nuo 1 euro, o kiti gali prašyti ir daugiau nei 20 eurų.

Dauguma žiniatinklio prieglobos įmonių gali pasiūlyti ne tik svetainių talpinimą, tačiau ir domenų registravimą ir jų pratęsimą.

Jeigu Jūsų internetinė svetainė naudoja ,,WordPress” sistemą, tuomet galite pasinaudoti ,,Wordpress” hostingu, kuris yra optimizuotas būtent šiai sistemai.

Svarbu paminėti, kad didžiausios kainos nereiškia, kad tai yra geriausi planai.

Domenai.lt 10 eurų nuolaidos kodas

Galime tik pasidžiaugti, kad Domenai.lt šiuo metu siūlo naujiems užsakymams 10 eurų nuolaidą. Svarbu paminėti, kad nuolaida yra pritaikoma tik naujai registruotiems vartotojams. Taip pat Jums būtina atlikti hostingo užsakymą vieneriems metams ar ilgiau.

Atlikinėdami hostingo užsakymą, jums reikės panaudoti nuolaidos kodą: SeoRocket

Kuomet įvesite nuolaidos kodą, jums bus pritaikyta 10 eurų nuolaida.

Domenai.lt nuolaidos kodas
Domenai.lt nuolaidos kodas

Pigūs hostingo planai

Galite pastebėti, kad yra siūlomi net 4 skirtingi hostingo planai.

  • D15: Šiame plane Jums bus suteikia 15 GB talpa ir galėsite talpinti neribojamą kiekį internetinių svetainių. Taip pat Jūsų elektroninių pašto dėžučių kiekis bus neribojamas. 150 000 Inode.
  • D25:  Jums bus suteikti net 25 GB SSD talpos, tad galėsite talpinti didelio mąsto internetines svetaines. Inode kiekis: 250 000.
  • D50: Tai geriausias planas, jeigu planuojate talpinti didelį kiekį internetinių svetainių. Jūs su šiuo planu gausite 50 GB SSD disko talpą ir 500 000 inode.
  • Paštas + svetainė: šiame plane galite talpinti tik vieną internetinę svetainę, tačiau SSD disko vieta yra neribojama, tad galėsite talpinti labai didelio mąsto internetinę svetainę. Inode kiekis yra ribojamas: 200 000.

Kiekvienas planas per valandą leidžia išsiųsti iki 300 laiškų. PHP palaikomos versijos yra nuo 4.4 iki 8.1 . Visų serverių RAM atmintis yra 1024 MB, tačiau už papildomą mokestį galite pasididinti galingumą. Kiekvienas serveris turi po vieną branduolį. Valdymo pultas: DirectAdmin.

Domenai.lt taip pat suteikia nemokamą SSL sertifikatą kiekvienai Jūsų internetinei svetainei.

Ar verta pirkti Hostingą iš Domenai.lt?

Mūsų komanda gali drąsiai rekomenduoti svetainių prieglaudos paslaugų teikėja Domenai.lt. Jų įmonės pavadinimas yra UAB ,,Bartus Pro”.

Pagal 2022-12-06 statistiką, Domenai.lt šiuo metu aptarnauja net 9473 domenus ir jie siūlo pigiausią .LT domenų pratęsimą visoje Lietuvoje, tad tai puikus pasirinkimas.

 

Jie taip pat siūlo pinigų grąžinimo garantiją, tad jeigu Jums nepatiks jų teikiamos hostingo paslaugos, per 30 dienų galite su jais susisiekti ir Jums bus grąžinti sumokėti pinigai.

Jų komanda nemokamai siūlo perkelti domenus iš kitų paslaugų teikėjus pas juos, tad jeigu norite sutaupyti, siūlome pasinaudoti šia proga.