Kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą: TOP patarimai

Kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą: TOP patarimai

Atėjau, pamačiau, nusipirkau – taip vyrai įsivaizduoja pirkdami sužadėtuvių žiedus. Tačiau realybė yra kiek kitokia. Renkantis žiedus, kaip ir su santuoka, neskubama, kitaip galite susidurti su nemalonia staigmena.

 

Be jokios abejonės, „Jo Didenybė“ sužadėtuvių žiedas yra pagrindinis vestuvių elementas. Ir priežastis ne tik ta, kad ją užsidėjus mergina įgyja „žmonos“ statusą, bet ir todėl, kad žiedą teks nešioti visą gyvenimą.

 

Dažnai emocijos paima viršų ir jaunavedžiai impulsyviai nusiperka žiedus negalvodami, kaip prekė atrodys po 10-15 metų. Tačiau suzadetuviu ziedai netoleruoja skubotų, neapgalvotų sprendimų. Grožio + patogumo sąvokos čia yra labai svarbios. Kaip su tuo neapsigauti? Užduotis nėra lengva! Tam ir skirtas mūsų straipsnis.

Maloni kaimynystė: kaip derinti vestuvinį žiedą su sužadėtuvių žiedu?

Pagrindinė taisyklė: sužadėtuvių ir vestuvių žiedai turi būti vienodo stiliaus ir panašios formos!

Metalo ir prabos pasirinkimas

Be „patinka / nepatinka“, svarbu atsižvelgti į praktinę klausimo pusę. Visų pirma, koks metalas yra patvariausias. Auksas ir platina sužadėtuvių ir vestuviniams žiedams suteikia didžiausią patvarumą, ypač jei kalbame apie 585-ąją prabą. Tačiau 750-oji yra minkštesnė ir atitinkamai jautri išoriniams poveikiams.

 

Jei kalbėsime apie populiariausius metalus, tai šiandien tai yra baltas ir rožinis auksas.

Kaip išsirinkti tinkamą žiedo dydį?

Atminkite: piršto dydis keičiasi priklausomai nuo karščio, šalčio ir paros laiko!

Trys naudingi patarimai:

  1. Platūs žiedų modeliai “sėdi” tvirčiau, todėl pirkite 0,5-1 mm didesnį žiedą.
  2. Atlikite matavimus dienos viduryje ir kambario temperatūroje.
  3. Užsimovę žiedą, suspauskite ranką į kumštį, o tada ištiesinkite pirštus. Po to pabandykite atidaryti rankinę ar piniginę. Taip pajusite, ar patogiai žiedas “sėdi” ant piršto.

Žiedo dizainas: su akmenimis ir be jų

Nors klasika išlieka visiems naudingu variantu, vis daugiau jaunavedžių renkasi nestandartinį žiedų dizainą. Stereotipai nublanksta į antrą planą, o tradicinis lygus žiedas užleidžia vietą gaminiams su originaliu raštu ir ryškiu intarpu.

Renkantis sužadėtuvių žiedą būtina atsižvelgti į tokius dalykus: storį ir formą; žiedo profilį (europietiškas, amerikietiškas); plotis.

Sužadėtuvių žiedų storis ir forma

Gaminio storis neturi viršyti 2,5 milimetro. Jūs neturėtumėte pirkti žiedų, kurių storis ne mažesnis kaip 1 mm. Tokie modeliai lengvai deformuojasi nuo menkiausio fizinio poveikio.