Korėjietiška kosmetika

Korėjietiška kosmetika

Daug šiuolaikinių moterų jau spėjo pastebėti korėjietiška kosmetika, ir ją teigiamai įvertinti. Nepaisant to, kad korėjietiška kosmetikai įprastai būna pigesnė nei garsių ir gerai išreklamuotų JAV ir Europos gamintojų, efektyvumu ji nei kiek nenusileidžia, o galbūt net lenkia. Kaip ir visus produktus, taip ir kosmetika labai svarbu išsirinkti tą kuri jums asmeniškai tinka, pagal odos tipą, alergenus ir t.t. Korėjoje kosmetikos gamintojų yra labai daug, todėl tinkamą kosmetiką galima rasti net ir reikliausiai odai. Žinoma, kai pasirinkimas didelis, pasirinkti tampa sudėtingiau.

Kokie yra korėjietiškos kosmetikos pranašumai

Korėjietiška kosmetika populiari dėl kelių priežasčių. Vienas iš pagrindinių jos patrauklumo priežasčių yra tai, kad joje yra naudojami natūralūs ingredientai, tokie kaip žaliosios arbatos ekstraktas, arbutinas, sraigių gleivės, rožių ekstraktai ir kt. Taip pat kosmetikoje naudojama daug vitaminų, kad jūsų oda ne tik atrodytų, bet ir būtų sveika. Kitas šios kosmetikos pranašumas yra tai, kad ji nėra išbandyta su gyvūnais (Cruelty-free) ir dažnai joje nėra jokių gyvūninės kilmės produktų – todėl dauguma kosmetikos produktų tinkami ir veganišką gyvenimo būdą propaguojančioms moterims. Ir visa tai už prieinamas kainas. Yra šimtai skirtingų kosmetikos gamintojų ir produktų. Jei dar neradote savo mėgstamų gamintojų ar dar tik pradedate savo pažintį su korėjietiška kosmetika, tai čia pateiksime keletą gamintojų ir produktų, nuo kurių pradėdami tikrai nesuklysite.

Jei jus kankina sausėjančios lūpos, ir norite išspręsti šią problemą, tai Laneige – Lip sleeping mask lūpų kaukė jums padės. Patepkite lūpas prieš miegą kiekvieną vakarą, naudodami kartu parduodamą aplikatorių. Tai sudrėkins jūsų lūpas, padės regeneruoti žūstančias ląsteles, mažina lūpų skilinėjimą. Ir jūsų lūpos atrodys sveikesnės ir jaunesnės.
Kamuoja pajuodę paakiai? Jei tai nėra rimtų sveikatos sutrikimų rezultatas, tai pavargusiems paakiams atgaivinti puikiai tiks Petitfee Collagen Eye Patch paakių pagalvėlės. Tai po akimis klijuojami pleistriukai, kurie praturtinti vitaminu C ir žaliosios arbatos extraktu. Tam kad pasiekti maksimalų efektą, rekomenduojama klijuoti prieš miegant, ir laikyti per naktį.
Norite paslėpti smulkius odos netobulumus, bet tuo pačiu nenorite varginti odos sunkiu makiažu? Naudokite Missha BB cream. Tai kasdienai naudoti skirtas makiažo pagrindas. Tai du viename, ir dekoratyvinė kosmetika, ir veido priežiūros priemonė, su drėkinimo ir apsaugos nuo žalingo saulės poveikio savybėmis.

Parašykite komentarą