Kudikiu kombinezonai – kaip teisingai išsirinkti

Kudikiu kombinezonai – kaip teisingai išsirinkti

Kiekviena mama supranta, kad nuo teisingo kombinezono parinkimo kūdikiui priklauso jo komfortas ir sveikata. Į ką gi derėtų atkreipti dėmesį renkantis tokio tipo rūbą ir kokie kudikiu kombinezonai laikomi pačiais geriausiais? Atsakymus į šiuos klausimus rasite šiame straipsnyje.

Kombinezonai kudikiams

Iš pradžių reiktų nustatyti kriterijus, pagal kuriuos suprastume ar mūsų pasirinktas kombinezonas kudikiui tikrai vertas mūsų dėmesio. Atminkite, kad skirtingo amžiaus vaikų kombinezonams taikomi skirtingi kriterijai.

Koks turėtų būti naujagimio kombinezonas

Savaime suprantama, pirmiausia kombinezonas turi būti patogus ir tinkamo dydžio. Imti rūbą „išaugimui“ ne pati geriausia idėja, kadangi vilkėdamas per didelį kombinezoną vaikas jausis labai nepatogiai.

Labai svarbu iš kokios medžiagos pagamintas daiktas. Idealu, jei kudikio kombinezonas lengvas ir šiltas vienu metu.

Kombinezonai naujagimiams būna dviejų rūšių: nuo klasikinio iki transformerio. Būtų neprošal išanalizuoti abiejų gaminių ypatumus. Tai padės pasirinkti tokį drabužį, kuris idealiai atitiks jūsų reikalavimus ir puikiai tiks jūsų vaikučiui.

Kombinezonai vaikams nuo vienerių metukų amžiaus

Šio amžiaus vaikai pradeda vaikščioti, todėl itin svarbu tinkamai parinkti rūbus.

Svarbu, kad kombinezonas nekaustytų pirmųjų vaiko žingsnių ir jo judesių. Be to, jis turi būti gana šiltas dar nelabai aktyviam mažyliui, pilnai uždengti ir apsaugoti jo nugarytę. Dėl šios priežasties dažniausiai renkamasi vientisus modelius.

Nepamirškime, kad tokiame amžiuje vaikai dažnai pargriūva, o tai reiškia, jog viršutiniai rūbai dažnai išsipurvins ir sušlaps. Tad renkantis kombinezoną reikia atkreipti dėmesį ar gaminys neperšlampa, pageidautina, kad jis pasižymėtų purvui atspariomis savybėmis. Jei įsigysite tokį modelį, tuomet jūsų pirmuosius netvirtus žingsnelius dedančiam vaikui niekas nebaisu.

Medžiagos pasirinkimas

Kombinezonai kudikiams – tai apsauga nuo vėjo, drėgmės ir purvo. Šiomis apsauginėmis savybėmis pasižymi membrana. Iš jos dažniausiai gaminami kombinezonai naujagimiams. Membrana – tai labai plona porėta plėvelė, kuria padengiamas audinio išorinis paviršius. Plėvelės struktūrą sudaro daugybė mikroskopinių porų. Jų dėka membrana nepraleidžia vandens bei šalto vėjo, tuo pačiu išsaugodama optimalią naujagimio kūno temperatūrą.

Kūdikių drabužiai „Kidy” parduotuvėje

Norite, kad jūsų maža dukrelė ar naujagimis sūnus vilkėtų pačius gražiausius, patogiausius ir saugiausius drabužius? Kokybiški kūdikių drabužiai jūsų laukia internetinėje Kidy.Eu parduotuvėje. Mes siūlome tik geriausias patikimų Europos prekės ženklų kudikiu prekes, kurios jūsų vaikučiams padės saugiai augti, patogiai jaustis ir netrukdomiems tyrinėti juos supantį pasaulį.

Mes nepamiršome ir mamų. Kidy.Eu specialiai jums surinko tokius gaminius, kaip: pagalvės kūdikio besilaukiančioms moterims ir maitinimui, kelnaitės moterims po gimdymo, pientraukiai, natūrali kosmetika ir daug kitų prekių, kurių dėka jausitės ne tik rūpestinga mama, tačiau ir šiuolaikine, patrauklia moterimi.

Parašykite komentarą