Kur įsigyti įtempiamas lubas?

Kur įsigyti įtempiamas lubas?

Kur įsigyti įtempiamas lubas?

Įtempiamos lubos – ne tik populiarus, bet ir praktiškas pasirinkimas namams. Tačiau kaip išsirinkti įtempiamas lubas, kad po kelių metų nereikėtų gailėtis? Jeigu norite, kad lubos būtų patvarios ir gražios, tuomet siūlome prieš susisiekiant su įmone pasidomėti tam tikrais dalykais.

Naudojamų medžiagų kokybė

Renkantis įmonę, kuri įrengia įtempiamas lubas, atkreipkite dėmesį į tai, kokias medžiagas jie naudoja. Medžiagų kokybę nusako ne tik paslaugų kaina, bet ir taikoma garantija. Jeigu įmonė siūlo trumpalaikę garantiją, tuomet tai greičiausiai užuomina, jog darbai nebus kokybiški.

Montavimo kokybė

Nusakyti montavimo kokybę gana sudėtinga, todėl pasidomėkite, ar atlikus darbus yra fotografuojamos lubos. Iš nuotraukų galima ne tik pastebėti visus nelygumus, bet ir kitus trūkumus, kuriuos padaro neatidžiai dirbantys montuotojai.

Švara

Įtempiamos lubos sumontuojamos greitai ir švariai – būtent tai daugelis įmonių žada. Tačiau, ar tikrai pasirinkta įmonė viską atliks švariai ir po jų jums nereikės skirti poros savaičių, kad viską sutvarkyti. Jeigu norite tai sužinoti, paieškokite atsiliepimų.

Aptarnavimas

Kokybiškas aptarnavimas iš esmės atspindi įmonės požiūrį į klientą. Jeigu matote, kad dar nesumokėjus už paslaugas kyla nesklandumų, tuomet turbūt apsimoka ieškoti paslaugų kitur. Deja, bet pasitaiko, kad įmonės būna ne tik nepatikimos, bet ir nemoka bendrauti su klientais. Tokių įmonių reikia vengti.

Garantija

Kaip ir minėjome, darbų kokybę atspindi garantija. Jeigu norite, kad darbai būtų atlikti be priekaištų, tuomet ieškokite įmonės, kuri pasiūlys kuo ilgesnę garantiją. Neretai įtempiamoms luboms siūlome net iki 25 metų garantija. Turbūt net nekyla abejonių, kad įmonės, siūlančios 25 metų garantiją, darbus atliks kokybiškai.

Atsiliepimai

Jeigu jums neįdomu, kokią patirtį su pasirinkta įmone turėjo kiti klientai, tuomet greičiausiai jums nerūpi, ar liksite apgauti. Deja, bet tie, kurie nesidomi buvusių klientų atsiliepimais, neretai vėliau turi skųstis paslaugų kokybe.

Sertifikatai

Nepamirškite, kad patikima įmonė turės ne tik darbų pavyzdžių, bet ir sertifikatus. Nesikuklinkite ir paprašykite, kad juos parodytų.

Parašykite komentarą