Metalo supirkimo kaina: jos dydžiui įtaką daro keli veiksniai

Metalo supirkimo kaina: jos dydžiui įtaką daro keli veiksniai

 

Metalo supirkimo kaina – visada aktuali tema. Kalbant apie metalo laužo kainas, joms įtaką daro nemažai veiksnių, ne tik pasiūla ir paklausa. Štai keletas svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, kai reikia perdirbti savo metalo laužą.

Metalo laužo kokybė

Kokybė gali labai paveikti sumą, kurią gausite už savo metalo laužą. Pavyzdžiui, metalo laužo supirkimo kaina greičiausiai bus mažesnė, jei jūsų metalo laužas bus blogos kokybės ar surūdijęs.

Tokiems metalams valyti ir apdoroti reikia daugiau laiko, kad galiausiai juos būtų galima perdirbti. Tai reiškia, kad metalo supirktuvė patirs daugiau išlaidų.

Norint išpešti daugiau naudos, verta patiems atrinkti ir išvalyti metalo laužą prieš jį atvežant supirkėjui. Taip apdorojus metalo laužą, už jį gausite daugiau pinigų. Viskas priklauso tik nuo to, ar darbo laikas jums to vertas!

Metalo laužo kiekis

Kuo daugiau metalo laužo gali parduoti urmu, tuo geriau! Taigi, paprastai geriausia stengtis iš karto atvežti kuo daugiau metalo laužo. Tai reiškia mažiau sandorių metalo laužo gamyklai. Metalo laužą jie galės parduoti vienu metu, todėl sandorį atlikti bus patogiau ir greičiau.

Metų laikas

Metų laikas yra dar vienas veiksnys, lemiantis, kokia bus metalo supirkimo kaina. Galbūt nustebsite sužinoję, kad metalo laužo kainos linkusios didėti, kai oras yra geresnis. Taip yra todėl, kad tai metų laikas, kai daugelis pramonės šakų patiria daugiau apkrovos, yra užimtos ir jų veiklai reikia daugiau žaliavų.

Atšalus lauke, statybų ir automobilių įmonių, kurioms dažniausiai reikia metalo laužo, verslas paprastai sulėtėja, todėl metalo laužo paklausa sumažėja, o už priduota laužą galite tikėtis mažesnio atlygio.

Vieta

Jūsų gyvenamoji vieta ir atstumas taip pat gali turėti įtakos sumai, kurią gausite už metalo laužą. Įprasta, kad metalo laužas nėra visiškai perdirbamas laužo aikštelėje, kurioje jį parduodate. Vietoj to, jį paprastai reikia gabenti kitur perdirbti.

Kaip taisyklė, kuo toliau jūsų metalo laužas nuo supirkimo vietos, tuo mažesnę kainą greičiausiai gausite. Taip yra todėl, kad metalo supirktuvė turės sumokėti už transportavimo išlaidas, kurios greičiausiai bus daug didesnės. Žinoma, jeigu metalo laužą priduosite patys, ši taisyklė negalioja.