Mikroautobusų remontas Vilniuje verslui

Mikroautobusų remontas Vilniuje verslui

Mikroautobusas – transporto priemonė, kurios pagalba galime pervežti krovinius, ar keleivius, kurie paprastai į lengvąjį automobilį netilptų. Mikroautobusai, palyginti su lengvaisiais automobiliais nuvažiuoja daug kartų daugiau kilometrų, dėl to jiems yra reikalinga atskira, kruopšti priežiūra.   Mikroautobusų remontas Vilniuje tampa nemenku iššūkiu, kadangi juo gali apsiimti ne visi servisai. Šiame straipsnyje norime pasidalinti savo įžvalgomis bei patarimais į ką vertėtų atkreipti dėmesį.

mikroautobusu remontas vilniuje

Autoserviso pasirinkimo kriterijai

  • Mikroautobusų remontui reikalingi specialūs keltuvai bei kita speciali technika bei įranga. Jeigu turite savo mėgstamą lengvųjų automobilių remonto paslaugų vietą, nereiškia, jog jie bus pajėgūs remontuoti “mikriukus”. Kaip pavyzdį galime paimti keltuvus, jie turi būti galingesni ir pritaikyti ilgai automobilio bazei.
  • Profesionalus bei greitas aptarnavimas. Įsivaizduokite, jog turite keleivius, kuriuos turite pervežti į Vokietiją, o Jūsų automobilio važiuoklė turi gedimą. Negalite važiuoti su netvarkingu automobiliu ir rizikuoti savo bei keleivių saugumu. Greitam automobilio aptarnavimui atlikti yra viena svarbios sudėtinės dalys – tai greitas autodalių tiekimas ir patyrę remonto meistrai. Tad atkreipkite dėmesį į šį junginį.
  • Patikimumas. Sutartys su verslo klientais. Save gerbiantis autoservisas visada pasirašo bendradarbiavimo sutartis su klientais. Šiuo atveju laimi abi pusės. Autoserviso klientas gauna garantijas, jog remonto darbai bus padaryti kokybiškai ir laiku, o autoservisas gali lengviau planuotis darbus. Tai ypač aktualu periodinių automobilio remonto paslaugų planavime, kuomet galima apskaičiuoti, kada reikia keisti tepalus, peržiūrėti važiuoklę, paruošti automobilį techninei apžiūrai.

Žemiau pasidalinsime patarimais, į ką reiktų atkreipti dėmesį, ir kokias klaidas krovinių pervežimo versle daro jo atstovai.

Patarimai Mikroautobusų remontas Vilniuje paslauga

  • Jeigu pasirinkote žinomą autoservisą, apie jį informacijos galite pasiteirauti draugų, pažįstamų ar verslo partnerių. Vilnius, kad ir koks didelis miestas atrodytų, jame tos paties srities specialistai vieni kitus žino ir gali daug ką papasakoti. Tačiau reikėtų vertinti tik šališkus atsiliepimus.
  • Nesirinkti pačių pigiausių vietų tvarkyti. Dažniausiai padaroma ypač naujų verslo atstovų klaida tai pasirenkamas kelias sutaupyti, neatsižvelgiant į kokybę. Dažnai po tokių remonto darbų kokybiškas autoservisas turi juos pertaisyti, o kartais tai gali išaukti dideles problemas, netgi variklio keitimą ar kitų itin brangių mazgų remontą. Sutaupytas euras kitas šiai dienai, gali skaudžiai kainuoti kituose dalykuose. Jei savo paslaugą turėsite atšaukti dėl nekokybiško remonto paslaugų, tuomet prarasite ir klientus, neuždirbsite pinigų.

veikla24 komanda tikisi, jog šis straipsnis Jums buvo naudingas.

Parašykite komentarą