Nesislėpkite už savo logotipų – kurkite savo įvaizdį!

Nesislėpkite už savo logotipų – kurkite savo įvaizdį!

Nuo ko prasideda sėkmingas verslas? Sakoma, sutinkama – pagal rūbą, išlydima – pagal protą. Bet ne atvirkščiai. Kaip sudominti žmogų? Ir kaip padaryti, kad tas žmogus taptų JŪSŲ klientu? Be tikslaus ir akį traukiančio Jūsų verslo PATEIKIMO, PRISTATYMO yra be galo sunku užimti vietą po saulę. Verslo video kūrimas – kaip tik yra vienas pirmųjų žingsnių tam pasiekti. Tokie verslo pristatymo video ir yra tas rūbas, pagal kurį Jūsų verslas bus sutinkamas. O jau sudominus potencialų klientą, toliau veikti bus žymiai paprasčiau. Gera pradžia – pusė darbo.
Algirdas Daniela, “ADLife kūrybos studijos” įkūrėjas, jau nebe pirmus metus sėkmingai dirbantis šiame versle turi begalę naudingų patarimų Jūsų sėkmingo verslo pradžiai. Vienas jų – nesislėpkite po įmonės logotipu! Žmonės dažniausiai perka ne prekę, o idėją, taip. Bet už tos idėjos VISADA yra ŽMOGUS. Tam, kad naujas potencialus klientas susidomėtų Jumis, Jūs turite kelti jam pasitikėjimą, ir net pats gražiausias prekinis ženklas niekada neatstos gyvo žmogaus.

ADLife kūrybos studijos paslaugos – https://www.adlife.lt/

Dar vienas patarimas – Jūsų sukurtas produktas savyje turi turėti dalelę Jūsų paties. Nes gi Jūs esate Kūrėjas, ar ne? Atrodo, jei aš parduodu skalbimo miltelius, ar, tarkim vykdau statybos darbus, kam man save rodyti? Esmė ta, kad įvaizdis vis daugiau ir daugiau reiškia mūsų gyvenime. Dabartinė rinka diktuoja savo sąlygas, ir influencerių (nuomonių formuotojų) vaidmuo, kaip nesunku pastebėti, yra vis svarbesnis. Socialiniai tinklai, esantys patys iš savo prigimties puikia startine aikštele Jūsų verslui – tai vėl gi visų pirma – ŽMONĖS, jų sukurtas įvaizdis.

“ADLife kūrybos studija”, teikianti video kūrimo paslaugas, padės Jums sukurti savo verslo įvaizdį, ir Jūs patys galėsite tapti savo verslo veidu. Nebijokite pasirodyti, daugumai žmonių iš Jūsų reikia paprastumo ir patikimumo, ir niekas neverčia Jūsų vaidinti. Algirdas pataria – būkite patys savimi, taip sukursite asmeninį ryšį su klientu. O jau profesionalų komanda paryškins Jūsų stipriausius ir patraukliausius bruožus, padės Jums atsiskleisti, o visa tai padės užmegzti ryšį su būsimais klientais. Juk be galo svarbu, kad būsimas klientas pamatytų, kad Jūs asmeniškai įdedat visą savo sielą į šį verslą.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas? – https://www.adlife.lt/paslaugos/