Prezervatyvai – saugumo garantija

Prezervatyvai – saugumo garantija

Tenka pripažinti, kad kontraceptinės priemonės atlieka labai svarbų vaidmenį musų visų gyvenime. Viena iš populiariausių ir plačiausiai naudojamų kontraceptinių priemonių yra prezervatyvai. Jų gausa ir įvairovė gali nustebinti ne vieną, tad kuo jie visi skiriasi, ką gali pasiūlyti ši prezervatyvų įvairovė?

Prezervatyvų istorija

Visų pirma, prezervatyvai naudojami jau nuo XVI amžiaus siekiant apsisaugoti nuo Europoje lytiškai plintančios sifilio ligos. Tais laikais nėštumo išvengimas buvo laikomas šalutiniu apsisaugojimo efektu, na o šiandien tai yra vienas iš jo privalumų. Durex prezervatyvai – vieni kokybiškiausių ir patikimiausių prezervatyvų pasaulyje, todėl rekomenduojame rinktis juos, jeigu norite pasirūpinti savo saugumu. Asmuo lytinio kontakto metu nenaudojantis šios apsaugos priemonės rizikuoja nėštumu ir lytiniu keliu plintančiomis ligomis, kurioms pilnai išgydyti vaistų vis dar nėra.

Išsiaiškinome prezervatyvų paskirtį, tačiau jų naudojimas tikrai nėra malonumo sumenkinimas. Kad prezervatyvai suteiktų ar net sustiprintų malonumą lytinio kontakto metu, yra sukurta daug įvairių savybių turinčių jiems.

Tai:

  • Spalva
  • Kvapas
  • Skonis
  • Forma
  • Reljefas

Visa tai leidžia pasirinkti priimtiniausią variantą, o šie nauji pojūčiai sustiprins malonumą lytinio akto metu. Vis gi, jeigu prezervatyvas bus nekokybiškas, šios savybės jūsų tikrai neapsaugos nuo gresiamų pavojų.

Kokybė yra pats svarbiausias kriterijus renkantis tinkamą prezervatyvą maloniai meilės nakčiai. Juk niekas nenori nekokybiškos ir pigios prekės, tad kodėl turėtumėte tuo apsiriboti jūs? Nekokybiški prezervatyvai gali lengvai plyšti, kas pridarytų tikrai nemažai nemalonumų. Tad kuris yra patikimas, efektyvus ir kokybiškas? Jeigu ieškote kokybės, Durex prezervatyvai yra kaip tik jums.

Kuo ypatingi durex prezervatyvai?

Durex kontraceptinių priemonių firma savo gaminiams skiria ypatingą dėmesį. Prezervatyvams pagaminti naudojamos pačios geriausios kokybės žaliavos, atliekami įvairūs bandymai, užtikrinantys aukščiausios kokybės prekę, kuri peržengia ir gerokai viršija įvestus Europos standartus. Galbūt dėl šių priežasčių Durex prezervatyvai yra patys populiariausi visame pasaulyje, kas atneša didelį žmonių pasitikėjimą.

Prezervatyvai ne tik saugo mus nuo infekcinių ligų plitimo, bet ir nuo nelaukiamo nėštumo. Ne vieną amžių jie padeda mums ir šiandien turime platų jų pasirinkimą. Tačiau reiktų atminti, kad svarbiausia yra ne įvairovė, o kokybė ir patikimumas.

Parašykite komentarą