Puslapio optimizacija

Puslapio optimizacija

Dauguma žmonių susikuria savo internetinius puslapius ir tuomet klausia specialistų : – O ką daryti toliau? Kodėl mano į mano puslapį neateina jokie lankytojai? Atsakymas yra labai paprastas, jums yra reikalinga puslapio optimizacija. Norint, kad jūsų puslapiai būtų matomi internete, jums reikės atlikti ne tik vidinę optimizaciją pačiame puslapyje, tačiau ir išorinę optimizaciją. Peržiūrėkite visus esančius puslapius ir įrašus, ar jie turi gerus rezultatus pagal SEO, ar jie turi aprašymus, ar naudojama nuotrauka. Vidiniame puslapyje stenkitės kuo geriau atlikti tarpusavio ryšius tarp vidinių puslapyje. Tarkime teikiate kondicionierių montavimo paslaugas ir pradiniame puslapyje rašote tekstą ir jame panaudojate aktyvią nuorodą į kurį nors kitą puslapį, o tame kitame puslapyje naudojate dar nukreipimą į kažkurį vidinį puslapį. Kai baigsite darbus su vidine optimizacija, tuomet jums reikės pereiti ir prie išorinės optimizacijos.

Pradedame rašyti SEO straipsnius

Jei turite pirmąjį savo internetinį puslapį, tuomet tikriausiai nesate susidūrę su išoriniais straipsniais ir jų talpinimais į kitus portalus. SEO straipsnių rašymas yra neatsiejama dalis nuo išorinės optimizacijos. Jūs rašote straipsnius, kuriuose stengiatės papasakoti apie savo siūlomas paslaugas arba prekes. Visi straipsniai yra rašomi pagal SEO reikalavimus, o jie turi būti sudaryti nuo 300 žodžių. Straipsnyje galite pasirinkti du raktažodžius, ant kurių uždėsite aktyvias nuorodas į savo internetinį puslapį. Naudokite paragrafus ir nerašykite ilgiausių sakinių, kurie viršytų 25 žodžius. Panaudokite vieną paveikslėlį straipsniui, o kitą įterpkite kur nors tekste, kaip yra padaryta ir su šiuo straipsniu. Rašykite be jokių gramatinių klaidų.

Puslapio optimizacija
Puslapio optimizacija

Parašiau straipsnį, kas vyksta toliau?

Kuomet parašėte straipsnių, tuomet jums yra reikalingas SEO straipsnių talpinimas kokiuose nors portaluose arba straipsnių kataloguose. Jie yra turintys didelius SEO rodiklius, tokius kaip DA ir PA, bei patį domeno amžių. Talpinti kataloguose yra mokama paslauga, tad jums reikės susimokėti vienkartinį mokestį nuo kelių eurų iki keliolikos. Visi mokami katalogai yra stiprūs ir prižiūrimi, mokestis yra taikomas, nes domeną reikia pratęsinėti ir pirkti serverių nuomas, pastoviai prižiūrėti puslapius, kad jie dirbtų visu pajėgumu ir be jokių klaidų. Visi šie darbai yra skiriami tik tam, kad klientai turėtų potencialios naudos.

Šis straipsnis yra parengtas ir patalpintas Veikla24 komandos.

Parašykite komentarą