Specialistai pataria, kada verta atlikti krūtų didinimo operaciją

Specialistai pataria, kada verta atlikti krūtų didinimo operaciją

Krūtų didinimo operacijai ryžtasi vis daugiau jaunų moterų, dėl pačių įvairiausių priežasčių: dėl kompleksų, kad turi per mažą krūtinę ar norinčios pagerinti jų apimtį bei formą, po gimdymo ar po kūdikio maitinimo, dar kitos – po persirgtos onkologinės ligos, kuomet reikalinga krūtų rekonstrukcija. Viena populiariausių operacijų yra krūtų pakėlimas, kuris atliekamas tiek su implantų pagalba, tiek be jų, naudojant nuosavus riebalus. Tokio tipo operacija gali trukti iki trijų valandų, o pooperacinis laikotarpis trunka iki šešių savaičių. Taip pat krūtų didinimo operacija galima išspręsti dar vieną problemą – krūtų asimetriją, kuri gali būti tiek įgimta, tiek dėl krūtų raumenų aplazijos, kuomet viena krūtis yra didesnė už kitą, nes nėra pilnai išsivysčiusi. Tokiais atvejais yra atliekamos kelios procedūros – krūtų pakėlimas ir jų dydžio suvienodinimas, naudojant reikalingo dydžio implantus ar nuosavą riebalinį audinį.

Kaip jau buvo minėta, krūtų didinimo operacija yra atliekama ir atkuriant krūtį ar krūtis, po onkologinės ligos persirgimo. Taip moterys gali grįžti į normalų gyvenimą bei savimi labiau pasitikėti ir jaustis pilnaverte moterimi. Svarbiausia, ruošiantis chirurginei operacijai bendrauti ir bendradarbiauti su jus operuojančiu gydytoju, kuris ne tik stebės jūsų fizinę būklę prieš operaciją, bet ir pooperaciniu laikotarpiu. Be to, jis atsakys į visus jums kilusius klausimus ir išsklaidys visas baimes ir abejones.

Krūtinės dydis priklauso nuo daugelio dalykų, tačiau labiausiai jį lemia mūsų genetika. Tad mitas, jog yra būdas natūraliai padidinti krūtinę, nes dažniausiai ji padidėja tik nėštumo metu ar maitinant kūdikį, o vėliau grįžta į pradinį dydį. Todėl vienintele išeitimi tampa, ją padidinti plastinės chirurgijos pagalba. Taip moteris gali ne tik atsikratyti kompleksų, bet ir jaustis gerai savo kūne, jo nesidrovint. Daugiau informacijos apie tai kaip vyksta krūtinės didinimo plastinė operacija, kiek ji trunka, kokie būna gijimo procesai ir etapai, kokios rekomendacijos pooperaciniu laikotarpiu ir kiek gali kainuoti tokio pobūdžio operacija, galima surasti internetu.

Parašykite komentarą