Sporto šaka, tampanti sparčiai populiarėjančiu užsiėmimu Lietuvoje – paplūdimio tenisas

Sporto šaka, tampanti sparčiai populiarėjančiu užsiėmimu Lietuvoje – paplūdimio tenisas

Jei ieškote naujo, smagaus ir jaudinančio būdo būti aktyviam, paplūdimio tenisas – tai sporto šaka kaip tik jums! Šis greitas žaidimas, kuriame dera teniso, tinklinio ir badmintono elementai, sparčiai populiarėja Lietuvoje. Panagrinėkime, kodėl paplūdimio tenisas per tokį trumpą laiką tapo toks populiarus.

Kas yra paplūdimio tenisas?

Paplūdimio tenisas yra veiksmo kupinas žaidimas, kurį gali žaisti du arba keturi žaidėjai. Žaidimui reikia raketės (panašios į naudojamas badmintono žaidime), žemo tinklo ir minkšto kamuoliuko. Taškai skaičiuojami, kai kamuoliukas patenka į priešininko aikštelės pusę. Kaip ir įprastame tenise, kiekvieno taško pradžioje paduoda vienas žaidėjas, o vėliau jie paduoda pakaitomis po kiekvieno taško, kol vienas žaidėjas pasiekia 21 tašką.

Kodėl paplūdimio tenisas populiarus Lietuvoje?

Lietuvos paplūdimiuose pirmą kartą pasirodžius paplūdimio tenisui, jis greitai įsitvirtino kaip viena populiariausių lauko sporto šakų šalyje. Yra daugybė priežasčių, kodėl paplūdimio tenisas tapo toks populiarus tarp lietuvių.

  • Pirmiausia, šio žaidimo lengva išmokti, jį gali žaisti įvairaus amžiaus ir įgūdžių lygio žaidėjai.
  • Jam nereikia jokios brangios įrangos ar specialių įgūdžių – užtenka raketės, tinklo ir kamuoliuko.
  • Paplūdimio tenisą galima žaisti bet kur – ant smėlio ar net uždarose patalpose, todėl jis puikiai tinka žmonėms, kurie neturi galimybės naudotis tradiciniais kortais ar aikštelėmis.
  • Kadangi paplūdimio tenisas reikalauja greitų refleksų ir judėjimo po aikštelę, jis yra puiki viso kūno treniruotė, padedanti tonizuoti raumenis ir gerinanti vikrumą bei koordinaciją.

Ką dar papildomai reikia žinoti apie šį sportą?

Paplūdimio tenisas yra įdomus ir greitas žaidimas, puikiai tinkantis bendrauti ir linksmintis.

Tai puikus būdas praleisti šiltas vasaros dienas lauke, o labiau patyrusiems žaidėjams – varžytis.

Juo taip pat gali mėgautis šeimos, draugai ir poros, norinčios praleisti laiką kartu.

Uždarus paplūdimio teniso kortus galite rasti Vilniuje. Daugiau informacijos apie šį sportą rasite ptm.lt portale. Čia yra pateikiama įvairi naudinga informacija paplūdimio teniso treniruotės tema, patį žaidimą ir jų techniką. Galima rasti tiek individualių tiek grupinių užsiėmimų tvarkaraščių. Susisiekite tiesiogiai ir sužinokite daugiau. Rūpinkimės sveikata šiandien.