Vyrų plaukų šalinimo lazeriu populiarumas ir ypatybės

Vyrų plaukų šalinimo lazeriu populiarumas ir ypatybės

Šiandien plaukų šalinimas lazeriu tapo įprastas vyrams. O šiuolaikiniame pasaulyje stipri pusė žmonijos nenumaldomai siekia sukurti savo idealų dailiosios lyties įvaizdį. Gražus, išpuoselėtas kūnas visada buvo laikomas žmogaus vidinio turinio atspindžiu. Tačiau būtų klaidinga manyti, kad nepageidaujamų plaukų šalinimas – tik moters rūpestis. Plaukų šalinimo lazeriu procedūra tampa vis populiaresnė tarp Europos vyrų.

Plaukų šalinimas lazeriu Kaune šiandien yra viena paklausiausių procedūrų. Jį siūlo daugelis grožio salonų. Tuo užsiima ne tik moterys, bet ir vyrai. Tai leidžia pašalinti plaukus nepageidaujamose vietose ir pamiršti apie būtinybę dažnai skustis.

Plaukų šalinimo populiarumas tarp vyrų

Praėjo tie laikai, kai kūno plaukų gausa buvo vyriškumo ženklas. Šiandien daugelis vyrų stengiasi atrodyti patraukliai ir tvarkingai. Jie atlieka plaukų šalinimą lazeriu, atsižvelgdami į estetinius ir higienos sumetimus. Kartais darbas to reikalauja.

Kodėl plaukų šalinimas lazeriu?

Taip veikia plaukų šalinimas lazeriu. Gydoma vieta nuskutama ir veikiama lazerio spinduliu. Tai veda prie folikulų sunaikinimo. Dėl to nauji plaukai formuojasi ilgai, laikui bėgant išretėja ir visai nustoja augti.

Vyrai renkasi plaukų šalinimą lazeriu dėl neskausmingumo ir efektyvumo. Ši procedūra nesukelia odos išsausėjimo, kaip ir įprastas skutimasis. Jo rezultatai išlieka daug ilgiau. Be to, jis yra visiškai saugus ir nesukelia traumų.

Keletas pagrindinių priežasčių

  1. Darbas ar gyvenimo būdas yra susijęs su viešu kalbėjimu, kūno eksponavimu, dėl kurio reikia stebėti odos grožį ir glotnumą. Tai dainininkai, sportininkai, šokėjai.
  2. Per didelis plaukų augimas ant kūno, dėl genetinių ar susijusių su hormoninio fono ypatumais. Be estetinio diskomforto, padidėjus plaukų linijai, ryškesnis prakaitavimas. Vyras nerimauja dėl niežulio, odos dirginimo ir uždegimo vietų.
  3. Jautri oda, kuri staigiai reaguoja į skutimąsi: net naudojant skutimosi reikmenis ir jautriai odai skirtą kosmetiką nepalengvina paraudimo, dirginimo, įaugusių plaukelių, pūlingų ligų.
  4. Asmeninė ir pagrįsta vyro nuomonė, kad po plaukų šalinimo odos priežiūra pažastų ir bikinio srityje bus lengvesnė ir higieniškesnė.
  5. Noras savo seksualinį gyvenimą paversti šviesesniu, dažnai – partnerio prašymas atlikti intymių vietų epiliaciją.

Vyriškos plaukų šalinimo lazeriu ypatybės

Vyrams intensyvų kūno plaukų augimą lemia didelė testosterono koncentracija. Patys plaukai šiurkštūs. Jų folikulai yra giliai odoje. Todėl kosmetinės problemos sprendimas reikalauja specialaus požiūrio.

Vyrams susidoroti su nepageidaujama augmenija yra sunkiau nei moterims. Reikia daug daugiau procedūrų. Tačiau su tinkamu kursu, plaukų šalinimas lazeriu duoda gerą efektą. Reikėtų pažymėti, kad rezultatas priklauso nuo šių veiksnių:

  • plaukų tipas;
  • hormoninis vyro fonas;
  • odos tipas;
  • naudota lazerinė įranga.

Su kiekviena procedūra veido ir kūno plaukelių lieka vis mažiau.

Plaukų šalinimas lazeriu, kurias sritis atlieka vyrai

Labiausiai vyrams nerimą kelia ražienas ant veido. Daugeliui jis atauga per kelias valandas. Dažnai stipriosios lyties atstovai susiduria su įaugusiais plaukais. Tai tampa didele problema.

Taip pat daugelis vyrų epiliuoja pažastis, intymią sritį ir krūtinę. Kai kurios užsiregistruoja plaukų šalinimui lazeriu ant galvos, kad šukuosenai ir barzdai suteiktų išraiškingesnę formą.

Taip pat epiliuojamos ir kitos sritys: nugara, rankos, kojos, kaklas, areola ir pilvas. Ši procedūra aktuali stipriosios lyties atstovams nuo 18 iki 60 metų. Kas antras ar trečias vyras šiandien reguliariai lankosi plaukų šalinimo lazeriu seansuose.

Šaltinis: elektroepiliacija.lt

Parašykite komentarą