4 priežastys kodėl dovanų kuponai yra geriausia dovana

4 priežastys kodėl dovanų kuponai yra geriausia dovana

Dovanos pirkimas artimam žmogui vis dažniau tampa sunkiu, o kartais ir neįveikiamu iššūkiu. Gyvename laikais, kuomet pasiūla yra itin didelė tad ne visada paprastas atrasti unikalią dovaną, kuri iš tikrųjų pradžiugintų jūsų draugą, giminaitį ar artimą žmogų. Būtent dėl šios priežasties dovanų kuponai yra vienas geriausių sprendimų, kuomet dovanos paieškos apkarsta. Pristatome keturias tai patvirtinančias priežastis:

Lankstumas

Pirkdami artimam žmogui dovaną visuomet šiek tiek dvejojame “ar tikrai dovana patiks?”, “ar tikrai tokios dar neturi?”, “ar tinkama spalva?”, ir pan. Pirkdami dovanų čekį galite būti tikri, kad dovaną Jūsų artimajam, draugui ar kolegai tikrai tiks ir patiks, kadangi dovanos gavėjas turės galimybę pats pasirinkti, kokia dovana jam yra tinkamiausia ir reikalingiausia. Žinoma, dovanodami pinigus Jūs taip pat teoriškai suteikiate laisvę, tačiau dovanoti pinigus šiais laikais jau laikoma presto skonio ženklu.

Paprasta planuotis biudžetą

Dažnai atsiduriame situacijoje, kuomet jau turime kelis dovanų variantus, tačiau vieni galimai yra per pigūs progai, kuriai ieškote dovanos. Kiti dovanų variantai atvirkščiai, gali būti net per brangūs jūsų nusimatytam biudžetui. Ką daryti? Dovanojami dovanų kuponai suteikia galimybę nupirkti mylimam žmogui dovaną, kurios vertė yra būtent tokia, kokia Jūs manote, kad yra teisinga šia proga.

Asmeniškumo išraiška

Daugelis teigia, kad dovanų kuponai yra netinkama dovana artimam žmogui, kadangi ji labai neasmeniška ir sukuria įspūdi, kad dovanos davėjas neįdėjo širdies tą dovaną pirkdamas. Kodėl nepakeitus to prie dovanų čekio pridėjus gražią ir mielą asmenišką laišką ar atvirutę, paaiškinantį kodėl nusprendėte padovanoti būtent tokį dovanų kuponą ir ko labiausiai linkite Jūsų artimam žmogui.

Paprasta supakuoti

Turbūt nedaugelis iš mūsų turime pakankamai laiko, krupštumo ir kantrybės tvarkingai ir gražiai supakuoti dovaną mylimam ir artimam žmogui. Tokia dovana kaip dovanų kuponai gelbsti ir šioje situacijoje, kadangi didžioji daugumą parduotuvių bei pramogų vietų siūlančių galimybę įsigyti dovanų čekius juos parduoda jau supakuotus patraukliuose vokuose ir dažniausiai net kelių dizainų, todėl galite pasirinkti labiausiai Jums patinkantį ir Jūsų artimam žmogui labiausiai tinkantį dovanos įpakavimą.

Parašykite komentarą