5 patarimai, kaip rasti gerus dropshipping tiekėjus

5 patarimai, kaip rasti gerus dropshipping tiekėjus

Galbūt galvojate pakeisti tiekėjus? Dėl nekokybiškų produktų, vėluojančių siuntimų ir prastos prekių grąžinimo politikos gali būti kaltas jūsų tiekėjas, bet jūsų klientas kaltins jus. Didžiausia sėkmė dirbant dropshipping pagrindu yra geras santykis su tiekėju. Nekokybiški dropshipping tiekėjai reiškia, kad jūsų veikla bus nekokybiška. Jei dirbant tenka susidurti su nekokybiškais tiekėjais ir manote, kad bus sunku rasti kitą tiekėją, padėsime jums išsklaidyti šį mitą.

Kodėl tiekėjai tokie svarbūs?

Jūsų verslo sėkmingumas priklauso nuo tiekėjų, kurie prekes sandėliuoja ir išsiunčia jūsų klientui. Tai reiškia, neatsakingai pasirinkus tiekėją galite padaryti neigiamą poveikį savo verslui.

Svarbu pasirūpinti gerų tiekėjų paieška, nes nekokybiški tiekėjai:

Pakenks jūsų patikimumui. Ant gaminio yra jūsų, o ne tiekėjo pavadinimas. Jei tiekėjas prastai tvarkysis su sandėliavimu, prekių išsiuntimu arba sunkiai spręs grąžinimo klausimus – kliento atžvilgiu visa atsakomybė kris ant jūsų pečių.
Neigiami klientų atsiliepimai. Jei jūsų tiekėjas nevykdys įsipareigojimų ir dėl jų kaltės vėluos siuntos jūsų klientams – galite atsisveikinti su savo elektroninės prekybos optimizavimu. Kuo daugiau surinksite neigiamų atsiliepimų, tuo sunkiau bus išlaikyti arba pritraukti klientą.
Prekių trūkumas sandėlyje. Jei jūsų dropshipping tiekėjainuolat stokoja atsargų – tai vėl gi atsilieps jūsų reputacijai.

Kadangi dirbant dropshipping pagrindu jūsų tiekėjas yra susijęs su kiekviena jūsų verslo dalimi. Kuo kokybiškesnį tiekėją rasite, tuo geriau bus jūsų verslui.

5 patarimai, kaip rasti gerą dropshipping tiekėją

Vien tik susirasti, gerą dropshipping tiekėją nepakaks. Šiame etape svarbiausia derybos su tiekėju, kurios jums ateityje atneš pelną. Štai 5 patarimai, kaip rasti gerą tiekėją.

1. Nusiųskite užklausą gamintojui

Kai nusprendžiate, kad jums reikalingi dropshipping tiekėjai, tikriausiai pirmiausia į pagalbą pasitelkiate google paieškos sistemą. Žinodami kokia jūsų niša ir kokiomis prekėmis jūs prekiaujate, galite kreiptis tiesiai į tų prekių gamintojus su prašymu dėl patvirtinto platintojų sąrašo. Pavyzdžiui, jeigu parduodate žaislus, galite kreiptis tiesiai į to žaislo gamintoją ir išsiaiškinti kas yra jų platintojai. Dauguma tiekėjų mielai sutinka atsiųsti sąrašą ir tai yra greičiausias ir paprasčiausias kelias rasti patikimus tiekėjus.

Katalogai – tai specializuotos duomenų bazės, kuriose saugomi patikimi dropshipping tiekėjai. Kai kuriuose kataloguose netgi pateikiamos apžvalgos apie tam tikrus tiekėjus. Trūkumas tas, kad greičiausiai jums gali tekti sumokėti narystės mokestį už prieigą prie kiekvieno gamintojo katalogo, tačiau jei norite sutaupyti ir laiko ir pinigų, kad dropshipping tiekėjai būtų vienoje vietoje, visada galite rinktis mūsų tiekėjų sąrašą.

3. Atlikite bandomąjį užsakymą

Pasikonsultavę su gamintojais, turėsite nuspręsti, kurie dropshipping tiekėjai gali tikti jūsų veiklai. Svarbu nepasirinkti pirmo pasitaikiusio tiekėjo, įvertinkite kiekvieno tiekėjo trūkumus ir privalumus, kad rastumėte sau tinkamą.

Geriausias būdas įvertinti – atlikti kelis bandomuosius užsakymus. Patikimi dropshipping tiekėjai sutiks jums išsiųsti siuntą, kai kuriais atvejais reikės minimalaus užsakymo kiekio, bet tai bet kokiu atveju geriau, nei apsikrauti problemomis dėl nekokybiško tiekėjo.

Atliekant bandomąjį užsakymą, įsivertinkite tiekėją pagal:

bendravimo kokybę
sąskaitų faktūrų išrašymą ir atsiskaitymo būdus
produkto kokybę
produkto vieneto kainą
pristatymo laiką
galimybę sekti siuntą
pakavimo kokybę

4. Derėkitės dėl sutarties sąlygų

Nors prekės kaina neabejotinai svarbus aspektas derybose su tiekėju, bet tai nėra svarbiausia.

Užuot bendravę su tiekėju el. paštu, geriau pakvieskite juos pokalbiui telefonu, o jeigu yra galimybė susitikite gyvai. Didelė tikimybė, kad tiekėjas paprašys jūsų ankstesnių veiklos rezultatų įrodymų, todėl būkite pasiruošę šiam klausimui. Dropshipping tiekėjai taip pat renka informaciją apie asmenis, su kuriais bendradarbiaus, todėl atėję prie derybų stalo palikite gerą įspūdį.

Įsitikinkite, kad su tiekėju viską įforminote raštiškai:

vieneto kaina
siuntimo būdai/išlaidos
mokėjimo terminai
grąžinimo politika
atšaukimas

5. Nutraukite sutartį, jei nesilaikoma sąlygų ir terminų

Jei radote tiekėją – nereiškia, kad su juo bendradarbiausite visą laiką. Turite teisę nutraukti santykius su tiekėju, jei jis nesilaiko sąlygų ir terminų. Net ir nedidelės problemos su prekių kokybe ar pristatymu gali neigiamai atsiliepti jūsų verslui. Įsitikinkite, kad sutartyje įtraukta sąlyga dėl sutarties nutraukimo, jei tiekėjas nevykdo savo įsipareigojimų.

Tikimės, kad šis straipsnis jums padės rasti geresnius ir patikimesnius tiekėjus, kurie padės jums pasiekti gerų rezultatų!

Parašykite komentarą