Nuo ko pradėti, kuomet norite įsigyti nuosavą būstą?

 

Ką Jums reiškia namai? Vieniems tai vieta, kur jie tik miega, kitiems – tvirtovė, kurioje galima ne tik miegoti, bet ir ilsėtis bei bendrauti su draugais ir šeima. Ieškant naujo būsto galima rasti daugybę variantų, kadangi nauji butai Vilniuje statomi itin tankiai, kad atitiktų kiekvieno norinčio juos įsigyti poreikius.

Žmonės ieško naujo būsto dėl įvairių priežasčių

 

Kartais žmonės ieško antrojo būsto, nes nori jį nusipirkti ir išsinuomoti, kad gautų pastovias pajamas arba tiesiog nori saugiai investuoti ateičiai. Pirmąjį būstą perka dažniau, kai yra pasiruošę gyventi tame bute. Nepaisant to, ieškant buto reikia žinoti, ko ieškoti ir į kokius klausimus atsakyti, kad nesuklystume pasirinkdami tinkamą būstą.

Pirmiausia turite nuspręsti, kokio dydžio buto jums reikia?

 

Koncepcija apima ne tik ploto pasirinkimą, bet ir kambarių skaičių. Dydis ir išplanavimas priklauso nuo pirkėjo poreikių. Vienišas jaunas žmogus turės tam tikrus poreikius, o vyresnio amžiaus vienišas žmogus gali turėti labai skirtingus poreikius. Vaikus auginančios ar planuojančios šeimos taip pat turi skirtingus poreikius. Nedidelį butą dažniausiai renkasi vieni arba dviese gyvenantys žmonės. Tiesa, jei tai jauni žmonės, reikia gerai pagalvoti, ar jie pasiruošę ilgam gyventi tokiame bute, ar geriau iš karto kraustytis į didesnį butą. Viskas priklauso nuo jūsų prioritetų.

Galbūt po metų ar kelerių metų planuojate kurti šeimą?

 

Tokiu atveju apsvarstykite galimybę rinktis trijų ar net keturių miegamųjų namą. Jei tik pradedate studijas, o tėvai perka jums pirmąjį būstą arba uždirbate pakankamai, kad gautumėte paskolą mokėti patys, pagalvokite, kiek laiko neplanuojate savo šeimos. Jei jis norisi karjeros, verta įsigyti nedidelį vieno ar dviejų kambarių butą. Išlaikyti tokį būstą būtų pigiau. Taip pat svarbi buto vieta. Atsižvelgiant į jūsų poreikius, jis turi būti patogus. Taip pat svarbu apsispręsti, kuriame aukšte ar pusėje norite buto ir ką norite matyti pro naujojo buto langus. Tai, kas patinka vieniems, kitiems gali būti visiškai neteisingas pasirinkimas.

 

Nors požiūriai į namų sampratą skiriasi, namai yra labai svarbi vieta kiekvienam. Tuo tikslu gerai pagalvokite, ką jums reiškia namų sąvoka ir kokių namų jums reikia?

 

Parašykite komentarą