Ar tikrai nauji butai Vilniuje tokie brangūs?

Ar tikrai nauji butai Vilniuje tokie brangūs?

Dažnai galima išgirsti, jog norint įsigyti neseniai pastatytą būstą sostinėje teks nemažai investuoti. Ir nors šiame mieste nekilnojamas turtas tikrai nėra brangus, tačiau jo paklausa didžiulė. Todėl sakyti, kad kainos yra ypatingai ar netgi per daug didelės nebūtų teisinga. Aišku, praktiškai visuomet naujos statybos butas kainuos brangiau už senesnės. Ir tai visai normalu. Kadangi tokie būstai turi nemažai privalumų ir dauguma žmonių prioritetą teikia būtent jiems, nepaisant didesnės kainos. Be to, sostinėje ir darbo užmokestis yra didesnis, lyginant su kitais miestais. Todėl galima sakyti, jog čia būsto kainos yra normalios ir visiškai atitinka rinkos situaciją, vertinant visus aspektus.

Perka ne tik norėdami gyventi, bet ir investuoti

Jau kuris laikas nauji butai Vilniuje yra itin populiarūs ir kartais jie įsigyjami dar net nepradėjus namo statybų. Tačiau tuo stebėtis nereikėtų, kadangi tokius būstus renkasi ne tik norintys įsikurti naujuose namuose, bet ir ieškantys geros bei saugios investicijos. Kadangi būtent nekilnojamas turtas yra laikomas vienu iš patraukliausių būdų investuoti. O sostinėje būsto paklausa yra didžiausia, todėl natūralu, jog tokia investicija tikrai atsipirks. Kadangi miestas sparčiai plečiasi ir arčiau centro įsigyti būstą darosi vis sudėtingiau. O dauguma žmonių ir ieško būtent tokio varianto. Todėl kitiems tai gali būti puikus variantas investicijai.

Ne viską lemia kaina

Nors kartais gali atrodyti, jog nauji butai Vilniuje kainuoja tikrai nemažai, tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kai kaina žmonėms nėra svarbiausias kriterijus. Kadangi sostinėje atrasti tinkamą būstą ir dar norimoje vietoje nėra paprasta užduotis. Todėl ieškantieji išskirtinių variantų yra pasiryžę išleisti ir tikrai dideles sumas už tai, jog gautų tokius namus, apie kokius svajoja. Ir šiomis dienomis tokia tendencija bei susidomėjimas prabangesniais butais sparčiai auga. Tuo labiau, kad laikui bėgant jų vertė neturėtų kristi ir dažnu atveju ji bus tik dar didesnė. O gyvenant naujai pastatytame name galima džiaugtis visais jo privalumais.

Parašykite komentarą