Poilsis Ignalinoje

Poilsis Ignalinoje

Ar esate kada nors pabuvoję kurortiniame miestelyje Ignalinoje? Mažas miestelis kuriame gyvena apie 6000 tūkstančius žmonių ir yra įsikūręs Aukštaitijoje. Miestelis nutolęs nuo mūsų sostinės per 100 kilometrų. Ignalina turi daugybę ežerų savo apskrityje, daugiausiai iš visos Lietuvos. Vasarą čia žmonės renkasi paatostogauti ir pamiršti savo kasdieninę rutiną. Čia nerasite miestuose kamščiuose, arba didelių eilių parduotuvėje. Jis yra priliginamas Nidai, tačiau čia yra viskas pigiau. Deja, jūros čia nerasite. Jūs būsite apsupti gražių gamtos vaizdų, ir grynu oru, kuris nebus užterštas nuo automobilių išmetamų CO2. Atsipalaiduosite nuo triukšmo, kadangi čia tikrai ramu. Dienos metu galite aplankyti lankytinas vietas, kurios yra įspūdingai gražios. Aplankykite Ladakalnį , apžvalgos bokštelius ir pasivaikščiokite Palūšės pažintiniu takeliu. Ateina ir vakaras, ir galvojate ką galite veikti tuo metu?

Išsinuomokite kubilą

Poilsis Ignalinoje gali būti jums įsimintinas ir praturtintas puikiomis pramogomis. Ar žinote kas yra kubilo nuoma? Juos galima išsinuomoti vos nuo 50 eurų už parą. Visuose miesteliuose ir kaimeliuose yra pilna nuomininkų, tad jų rasite ir Ignalinoje! Kaina tikrai nėra didelė, palyginant su teikiamais malonumais. Jei jūsų kompanijoje yra 4 – 5 asmenys, jums reikės susidėti vos po 10 eurų.  Jame laisvai galite leisti laiką su savo šeimynėle, draugais, arba antrąją puse. Kubilas yra kūrenamas, tad jame mirksite šiltai. Taip pat jis tūri įvairiausias LED švieseles ir žinoma hydro masažą. Žiemos laikotarpių yra rekomenduojama palaikyti 38 laipsnių temperatūrą, o kai lauke šilta, tuomet 37 laipsnius. Sėdėdami kubile, jums tiesiog pasimiršta kasdieninės problemos, kadangi galite pasinerti į savo svajones.

Galima išsinuomoti ir pirtį

Dažnai atsiranda ir pirtis fanų kurie nori pasikaitinti prie pat ežero kranto. Yra siūloma ir pirties ant ratų nuoma.  Tokios pirtelės yra sumontuotos ant priekabų, ir jas galime tempti kur tik panorėjus. Reikėtų nepamiršti, kad po lietaus, kartais negalima jų atitempti, kadangi jos gali tiesiog užklimpti. Puikus dalykas komplektuojant su kubilu. Pirties nuoma yra kiek brangesnė už kubilą, kadangi prasideda nuo 80 – 90 eurų už parą. Jeigu išsinuomojote sodybą arba turite savo ir ten nėra pirtelės, tai tikrai nebus problemos. Tokios pirtelės įkaista per 30 – 40 minučių, bet kada. Joje galite pajausti smarkiai kylančią temperatūrą, puikius garų debesis.

Rekomenduojama pasiskambinti ir užsirezervuoti iš anksto, kadangi pastoviai yra gaunami užsakymai. Jums reikės pasirūpinti lokacija, kur galima būtų šiuos objektus statyti. Taip pat reikės ir malkų ir elektros, kadangi malkos nėra suteikiamos.

Straipsnis parengtas ir patalpintas Veikla24 komandos.

Parašykite komentarą