Automobilio pirkimas su vin patikra

Automobilio pirkimas su vin patikra

Galvojate įsigyti naudotą automobilį? Tuomet siūlome jums ją būtinai pasitikrinti pagal Vin kodą. Tikriausiai esate pastebėję metalinę plokštelę su ilgu kodu, kuris sudarytas iš skaičių ir raidžių. Dažniausiai ją galite rasti pritvirtinta prie priekinio stiklo, vairuotojo pusėje. Taip pat automobilio dokumentuose, po kapotu, bagažinėje. Vin kodas tai unikalus automobilio identifikavimo numeris. Angliškai VIN reiškia – vehicle identification number.

Kaip gelbsti vin patikra?

Automobilio pirkimas su vin patikra jums padės likti neapgautiems. Kadangi su šia paslauga jums bus parodyta labai plati informaciją apie jūsų norimą automobilį. Pamatysite kiek per visą istoriją automobilis turėjo savininkų. Parodys kiek kartų buvo einama techninė apžiūra, taip pat jei ji buvo nepraeita, taip pat tai matysite. Kurioje šalyje automobilis pirmą kartą buvo parduotas, bei per kiek šalių jis apkeliavo. Geriausias aspektas ridos duomenys, kadangi pamatysite viso laikotarpio ridos istoriją, kiekvienų metų statistika. Taip pat jei automobilio rida buvo sukta, jums tai bus parodyta. Kartais gali atsitikti ir tokių niuansų, kad automobilis yra pavogtas, todėl įsitikinsite, kad jis nėra ieškomas policijos. Automobilio pardavinėjimo istorija, pamatysite senas nuotraukas, už kokią kainą buvo pardavinėjamas. Avarijų informacija, matysite kiek turėjo avarijų, kokios pinigų sumos buvo išmokėtos, ir į kurią vietą buvo atsitrenkta. Taip pat rodoma kokia yra automobilio komplektacija, ir žinosite ar ji nebuvo iškomplektuota.

Kaip vyksta automobilio pirkimas?

Automobilio pirkimas su vin patikra
Automobilio pirkimas su vin patikra

Automobilio pirkimas su vin patikra dažniausiai vyksta dviem būdais. Jei automobilis yra toli nuo jūsų, ir nenorite sugaišti laiko, tuomet siūlome jums pasitikrinti jį iš anksto. Kartais pardavėjas telefonu gali slėpti tam tikrą informaciją, todėl jei nenorite sugaišti laiko, siūlome jums pasitikrinti iš anksto. Kitas variantas, kai nuvažiuojate pirkti automobilio į vietą, siūlome jums pasitikrinti automobilį prie pardavėjo. Pasitikrinę jį, jūs pastebėsite ar automobilio pardavėjas, neapgaudinėja jūsų. Taip pat tai puikus dalykas, kadangi pamatę tam tikrus skirtumus nuo skelbimo jums bus lengviau nusiderėti kainą.

Tikrindami automobilį pagal VIN kodą, jis suformuos jums tikrąją nuomonę apie automobilį, taip pat liksite ramūs dėl savo saugumo.

Straipsnį parengė ir patalpino Nemokamas Lietuviškų Straipsnių Katalogas komanda

Parašykite komentarą