Savaitgalis kitaip – Kaljano baras

Savaitgalis kitaip – Kaljano baras

Kitoks savaitgalio praleidimo būdas – Kaljano baras

Savaitgalis, tai laikas, kuomet galime skirti sau, savo artimiems bičiuliams, ar antrąjai pusei. Nors laikinai galime pamiršti darbinius rūpesčius, kitas rūpimas  buities problemas. Tad norint toliau nuo jų atsiriboti, norime daugiau pakalbėti apie pramogas ir pasilinksminimus.  Dauguma žmonių, ypač Vilniuje spėjo pamėgti naktinį gyvenimą. Šis miestas gali pasiūlyti platų spektrą pramogų – naktiniai klubai, įvairaus tipo kavinės, pubai, ir šių metų sensacija tapęs kaljano baras.

kaljano baras
Kaljano baras gali pasiūlyti ne tik kokybišką kaljano dūmą. tačiau ir įvairių gėrimų asortimentą. Juose paprastai nėra vartojami stiprieji alkoholiniai gėrimai

Čia susirenka kaljanų entuziastai išbandyti naujus kaljano skonius, pasišnekučiuoti ir tiesiog ramiai, tačiau smagiai praleisti vakarą kartu. Kiekviena vieta turi savų pliusų, savų minusų, o apie juos detaliai perskaityti galite paspaudę ant paryškintos nuorodos viršuje, arba https://hookahshop.lt/

Kaljano barus galime rasti šiuose  didžiausiuose šalies miestuose:  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, bei Panevėžyje. Atitinkamai nuo miesto dydžio priklauso  žinomų kaljano barų kiekis jame – Vilniuje bei Kaune net po 4 barus, Klaipėdoje 3 barai, o Šiauliuose ir Panevėžyje po vieną barą.

Kas lėmė, tai jog kaljano kultūra taip populiarėja?

kaljanine

  • Žmonės nuolatos ieško naujų pramogų, potyrių. O kaljanas jau tūkstančius metų skaičiuojantis daiktas, kuris itin populiarus arabų šalyse. Paprastai musulmonai nevartoja, arba labai mažai vartoja alkoholio, o renkasi kaljaną. Kiekvienas namų ūkis turi savus metodus, paslaptis kaip skaniau paruošti dūmą. Šios žinios perduodamos iš kartos į kartą.
  • Paprastai, jeigu keliaujate į barą, turite vykti taksi, ar viešuoju transportu. O į kaljano barą galite atvykti ir išvykti savo automobiliu, jeigu nevartojate kartu alkoholio.
  • Kaljano barus spėjo pamėgti sporto kulto atstovai. Kaip pavyzdį galime paimti vieną iš populiariausių reperių Lietuvoje Ironvytą, kuris savo socialinės medijos paskyrose neslėpia jog propaguoja šį dalyką, tačiau turi įspūdingus kūno formų rezultatus.
  • Tai yra intelektualesnių žmonių pasirinkimas. Jeigu norite užsikurti kaljaną, reikia atitinkamų žinių, priešingai nei su paprastosiomis cigaretėmis. Galime teigti, jog kaljanas yra daugiausiai vartojamas per šventinius draugų susitikimus.

Turbūt sutiksite, jog visada būti išsitempę negalime, kiekvienas renkasi savo atsipalaidavimo būdą.

Tekstas parengtas informaciniais tikslai, nepropoguojame rūkymo ar kitų dalykų.

 

Parašykite komentarą