Dantų Implantavimas kaina

Dantų Implantavimas kaina

Dantų implantų montavimas – vis mažesnis ir pigesnis galvos skausmas

Odontologijos kabinetuose dabar naudojamos technologijos yra pažengusios taip, kad norint atstatyti dantų estetiką, jau nebereikia leisti kalnus pinigų. Be galo platus gydymo metodų pasirinkimas leidžia kiekvienam pacientui individualiai susidaryti gydymo planą pagal norimą laiką bei turimą biudžetą. Dantų implantavimas (Vilniuje), be abejo, yra viena populiariausių paslaugų, kurią naudojasi pacientai, siekiantys atkurti prarastus dantis. Bet, žinokite, kad ši procedūra jau gali būti atliekama keliais būdais.

Implantavimas ne visiems pacientams yra reikalingas

Kai žmogus praranda dantį ar net kelis, tai dar nereiškia, kad implantai bus esminis gydymo metodas. Jie nėra pigūs, bet ne visiems jie būtini. Kai žmogus turi kelis iš eilės prarastus dantis, tai viskas gali būti atliekama su mažesniu biudžetu. Tam būtų pasitelkiama protezavimo procedūra. Tai naudinga tiems, kurių dantys yra prarasti taip, jog lieka atraminiai. Tokiais atvejais sukuriamas protezas, kuris montuojamas ant sveikųjų dantų. Tokiu būdu išvengiama brangaus implanto montavimo.

Dantų implantavimo procedūra reikalinga tokiais atvejais, kai siekiant atkurti dantų eilę, paciento burnoje nelieka atraminių dantų. Būtent tada tenka montuoti du implantus (kartais ir vieną) ir ant jų dėti tiltelį (protezas, kurį sudaro ne vieno, o kelių dantų imitacija). Aišku, ši procedūra, paciento pageidavimu, gali būti atliekama ir kitaip – implantuojant kiekvieną dantį atskirai.

Kuo skiriasi implantavimas su tilteliu nuo atskirų dantų implantų?

Turite matyti esminį skirtumą – danties implantas gali būti kuriamas kaip atskiras vienetas. Tai reiškia, kad netekus danties (vieno), bus atliekamas jo atkūrimas į jo vietą įstatant sraigtą ir uždedant karūnėlę. Tokia procedūra atliekama netekus vieno danties. Bet, tarkime, kad nutiko nelaimė ir netekote kelių dantų iš eilės. Tad, šiuo atveju, jūs galite rinktis, kad kiekvienas dantis būtų atkuriamas atskirai arba visi dantys būtų atkuriami kaip vienas. Tai reiškia, kad bus kuriamas tiltelis (protezas), kurį sudarys kelių dantų imitacija. Esminis skirtumas tas, kad atkuriant kiekvieną dantį iš eilės, jūs išleisite didžiulius pinigus. Bet, jeigu rinksitės tiltelį, kaina bus gerokai ir net kelis kartus mažesnė.

Taip pat reikėtų pastebėti, kad atskirų implantų dėjimas užtruks žymiai ilgiau. Matote, kai bus atliekama implantavimo procedūra, kiekvienas sraigtas bus sriegiamas laukiant rezultatų ar jie prigis. Tad, kuo daugiau implantų, tuo ilgesnis laiko tarpas iki visiško dantų atkūrimo.

Kokiu metodu implantuoti dantis jums pasakys specialistas, kuris apžiūrės jūsų burnos ertmę ir įvertins jūsų situaciją.

Dantų implantacijos kainos nuorodoje

Protezavimas-implantavimas.lt

Parašykite komentarą