Drono paslaugos – ar verta?

Drono paslaugos – ar verta?

Drono paslaugos yra labai smarkiai yra paplitusi paslauga tarp nekilnojamo turto brokerių arba verslų.

Dažniausiai yra pasiūlomos paslaugos labai aukštos raiškos filmavimo ir fotografavimo paslaugos, kurios atliekamos ore. Tikriausiai jau pastebėjote, kad labai dažnai yra naudojami filmavai iš oro, tačiau mes pakilti į orą negalime, o tai gali padaryti už mus išmanieji dronai. Didžiausias dėmesys yra sutelkiamas fotografavimui ir filmavimui, tad su dronu mes kylame virš jūsų norimo objekto, dar vadinama ,,Iš paukščio skrydžio” bei gražiai sufotografuojame, o jei norite ir nufilmuojame. Tokios paslaugos yra teikiamos visoje Lietuvoje, su kuriomis galime apžiūrėti jūsų norimą objektą, teritoriją, arba sekti statybų procesą. Šiuo metu mes naudojame modernų orlaivį Mavic Mini , kuris turi net 2.7k filmavimo raiškos rezoliuciją ir aukštos kokybės nuotraukas. Jei klientai pageidauja, mes galime ir pagražinti tas nuotraukas tiesiog jas redaguodami. Dėl kelių fotosesijų pirkti drono tikrai neapsimoka, nes pigiau tiesiog nusisamdyti žmogų. Fotografavimas iš oro leis jums pamatyti, kaip atrodo jūsų objektai iš viršaus. Tokios paslaugos yra labai naudingos NT brokeriams, kadangi jie pritraukia kur kas daugiau žmonių su tokiomis nuotraukomis, o objektas tiesiog greičiau parsiduoda. Jiems tai kainuoja labai mažai, o atsiperka labai smarkiai. Verslams naudinga tokia paslauga, kadangi gali naudoti reklamose, socialiniuose tinkluose ir tai pritrauks kliento akį, ir tikrai įsidėmės tą siūlomą paslaugą. Taip pat tokios paslaugos yra naudojamos ir statybų objektuose, kadangi galimas stebėjimas kaip vyksta visi darbai. Reikia ir nepamiršti, kad dronas gali priskristi ir prie tokių objektų, prie kurių žmogus negali prieiti, arba yra pavojinga.

Norėdami įtikti savo klientams, mes užsibrėžiame sau labai aukštus standartus, kad prekė turėtų kokybę, ir klientą patenkintų mūsų paslaugos. Dažniausiai galimas nuvykimas į vietą tą pačią dieną po susitarimo. Mes labai mylime savo visus klientus, ir taip pat jiems patariame kaip būtų geriau. Bendraujame su savo klientais tik nuoširdžiai ir žinoma su gera nuotaika. Kad klientams nereiktų daug mąstyti, mes padarome pagal visas rekomendacijas, kad būtų kuo geriau.

Dažnai nekilnojamo turto pardavimuose yra matomos nuotraukos iš palydovo ir taip pažymima teritorija, tačiau žmogui kur kas maloniau matyti, iš aukštai, kaip viskas atrodo, nei paprasta palydovinė nuotrauka. Kartais tokios nuotraukos yra naudojamos ir knygoms bei plakatams.

Parašykite komentarą