Vin Patikra automobiliui

Vin Patikra automobiliui

Ar galvojate įsigyti naudotą automobilį arba jau jo važiuojate? Tuomet mes būtinai siūlome ji pasitikrinti pagal Vin kodą. Dažnas automobilio pardavinėtojas mėgsta nuslėpti informaciją, o kartais gali būti ir taip, kad jis pats nežino kokios nors informacijos. Vin patikra – tai paslauga kuri leis pamatyti jūsų norimo automobilio istoriją, taip pat pamatysite ir ridos ataskaitą, kurioje bus parodyta ar kada nors rida buvo sukta. Žinoma pamatysite informaciją ar automobilis neturėjo eismo įvykių, jei jų buvo, tai parodys jums kas buvo daužta, bei kiek išmokėta, ir kokioje šalyje. Kai tikrinsite automobilį, rasite tikrai daugiau reikalingos informacijos su kuria jums bus lengviau nusiderėti kainą. Pasitikrinę transporto priemonę, išvengsite nesąžiningų pardavimų. Jei automobilis yra toli nuo jūsų, ir nenorite gaišti laiko, siūlome iš anksto jį pasitikrinti, ir pamatysite informacija kuri padės jums lengviau apsispręsti ar apsimoka važiuoti jos žiūrėti. Tačiau jei automobilis nėra toli nuo jūsų, automobilį galite pasitikrinti prie pat pardavėjo, ir jei parodys informacijos kurios jis nepasakė, bus lengviau nusiderėti kaina. Automobilio patikra pagal Vin parodys tikrai labai daug reikalingos informacijos. Kartais automobiliai parvaryti iš kitų šalių, gali būti daužti ir to automobilio pardavėjas jums nesakys, kad neprarastų potencialaus pirkėjo. Dar labai svarbus dalykas ,kad jums parodys ar automobilis nėra pavogtas, jei jis buvo vogtas tikrai jos nepirkite! Labai retai, tačiau pasitaiko, kad vin kodas gali parodyti visai kitokį automobilį.

Svarbiausi duomenys:

·        Bus parodyta informacija , kiek savininkų automobilis turėjo

·        Matysite kada buvo einama techninė apžiūra, jei ji nebuvo praeita , jums bus parodyta

·        Pamatysite kokioje šalyje automobilis buvo parduotas pirmą kartą, bei per kokias šalis keitė savininkai.

·        Pilna ridos ataskaita, kurioje matysite viso laikotarpio ridas, kaip ji kito, kiek per metų buvo pravažiuota, bei ar ji
nebuvo atsukta.

·        Ar automobilis nėra vogtas. Gali pasitaikyti tokių atvejų, kad automobilis buvo pavogtas kurioje nors šalyje ir atvarytas į Lietuvą, todėl tokių automobilių tikrai jums nerekomenduojame pirkti.

·        Bus parodyta automobilio komplektacija. Kartais gali būti, kad automobilio pardavėjas iškomplektavo automobilį ir įdėjo prastesnes komplektacijos dalis, kad uždirbtų daugiau.

Parašykite komentarą