Ezoterinės prekės kas tai?

Ezoterinės prekės kas tai?

Ezoterika tai mokslas, veiklos sritis apie moksliškai nepatvirtintus, nepaaiškinamus metodus. Daugelis šių metodų jums yra girdėti tokie, kaip astrologija, chiromantija, tarologija, parapsichologija ir kiti mokslai. Žmonėms kurie užsiima ezoterika reikia ezoterinių prekių. Ezoterinės prekes apžvelgsime čia:

Taro kortos – ši būrimo sistema turi aiškų, nustatyta dėstymą. Šiame dėstyme yra du pagrindiniai skirstymai didieji ir mažieji arkanai. Galima burti tiek su mažaisiais, tiek su didžiaisiais arkanais. Taro kortų kaladę sudaro 78 kortos . Geriausios taro kortos vadinasi Raider Whaite, šias kortas naudoja visi profesionalus Tarologai.

Orakulo kortos – Ši būrimo sistema neturi aiškiaus nustatyto dėstymo. Dažniausiai šiomis kortomis bandoma sužinoti praeiti, dabartį ar ateitį. Paprastai šių kortų dėstymas būna paprastas, padedamos trys kortos, viena korta vaizduoja praeitį, kita korta dabartį ir trečia korta ateitį. Orakulo kortos ne tokios tikslios kaip taro, dažniausiai šios kortos pateikia optimistinius atsakymus, kurie bet kokiu atveju jus nuteiks teigiamai.

Lenormand kortos – ši būrimo sistema labai paprasta ir dažniausiai tiesiai šviesiai atsako į užduodamus klausimus. Svarbu, reikia tik užduoti labai konkrečius klausimus ir šių kortų pagalb galėsite gauti reikiamus atsakymus. Būrimo metu atverčiamos 3 pagrindinės kortos – aplinkybės, situacija ir perspektyvos. Atvertus visas šias kortas gauname aiškius atsakymus į kiekvieną situaciją. Lenormand kortų būrimo sistema vieną iš populiariausių ir tiksliausių. Ankščiau už šia būrimo sistemą atsirado tik semantinė būrimo sistema – Taro.

Švytuoklės – švytuoklių pagalba turėsite galimybę gauti atsakymus, kuriuos jau viduje savęs turite. Švytuoklė tai įrankis skirtas pažadinti savo intuiciją, bei gauti reikiamus atsakymus. Dažniausiai mes visus atsakymus jau turime tiesiog, dvejojame ar negebame priimti sprendimo, švytuoklė puikus įrankis tai įveikti.

Kristalų piramidės – dažniausiai šios piramidės naudojamos apsaugai nuo aplinkoje esančių negatyvių energetinių laukų. Žmonės šias piramides dedasi savo darbo kambariuose, taip siekdami apsaugoti save nuo blogos energijos.

Sapnų gaudyklės – šios gaudyklės skirtos apsisaugoti nuo blogų sapnų. Nuo senų senovės žmonės naudodavo šias gaudyklės, bijodami, kad susapnuoti blogi sapnai visada išsipildo, o šios gaudyklės juos apsaugodavo nuo jų.

Parašykite komentarą