Ką šiandien Lietuvoje gali pasiūlyti baidarių nuoma?

Ką šiandien Lietuvoje gali pasiūlyti baidarių nuoma?

Šiandien plaukimas baidarėmis tampa vis populiaresniu laisvalaikio leidimo būdu. Baidarių nuoma tampa vis labiau išvystyta verslo sritis. Todėl žmonės gali džiaugtis ne tik plačia pasiūla, bet šios pramogos prieinamumu bet kuriame Lietuvos regione. O ir baidarių nuomos kaina dėl tokio konkurencingumo dažnai tampa gana patraukli. Taigi, ką reikia žinoti apie baidarių nuomą?

Pradėkime nuo paties svarbiausio – baidarės. Baidarė gali talpinti vieną asmenį, du ir net tris. Mūsų šalyje populiariausios baidarės dviem žmonėms. Ši plaukimo priemonė lengvai laikosi ant vandens ir yra valdoma irklais. Jie padeda neiškrypti iš norimos krypties ir plaukiančiajam suteikia stabilumo jausmą. Irklai nėra sunkūs ir jų valdymo techniką greitai perpranta tiek maži, tiek vyresnio amžiaus žmonės. Visas šias paprastas tiesas dėstome, tam, jog nemanytumėte, jog plaukti baidare reikia kažkokių ypatingų įgūdžių. juolab, kad visada gausite liemenę, kuri suteiks saugumo jausmą. Jeigu norite maksimalus komforto ir saugumo pojūčio, dera žinoti, jog turėsite galimybę išsinuomoti ir papildomą inventorių, Tai:

  • Liukai. Jie dedami abiejų baidarių galuose ir padeda baidarės erdvę suskirstyti dalimis. Labai patogu, kai išplaukiate ilgesniam laikui ir su savimi pasiimate daugiau daiktų bei maisto;
  • Vairo sistema. Ji padeda paprasčiau valdyti baidarę;
  • Liemenė Kelionėje jausitės saugiau, ypač jei nemokate plaukti;
  • Prijuostė. Reikalinga, kai norime išvengti drėgmės baidarėje;
  • Papildomi tvirtinimai. Suteikia galimybę esantiems baidarėje žmonėms susirišti. To dažniausiai prireikia, kai plaukiama su vaikais;
  • Palapinės, miegmaišiai.

Be abejonės, visiems labai svarbus klausimas – baidarių nuomos kaina. Tikslią kainą labai sunku pasakyti. Tai priklauso nuo daugelio faktorių: metų laiko, savaitės dienų, maršruto, baidarių kiekio, papildomo inventoriaus ir kita. . Baidarių nuomos punktų specialistai pataria tokias keliones planuoti iš anksto. Tuomet galima sutarti dėl įvairių nuolaidų ar tik jums aktualių kelionės ypatumų. Pastebima tendencija –  vis populiariau tampa nuomotis baidares internetu. Verta žinoti, jog nuomos punktų internetinėse svetainėse skelbiamos baidarių nuomos kainos apima ir visas kitas  paslaugas: įrangos transportavimą, irklus, maršrutų parinkimą, dalį papildomos įrangos ir kt.