Kaip elgtis jeigu patiems nepavyksta išvalyti dėmių iš baldų?

Kaip elgtis jeigu patiems nepavyksta išvalyti dėmių iš baldų?

Daug laiko praleidžiame ant savo sofos, todėl jos retkarčiais susitepa. Mokėti išvalyti sofos dėmes – tai įgūdis, kurį turėtume turėti pasikėlę rankoves. Nesvarbu, ar tai būtų avarinis raudonojo vyno išsiliejimas, ar tiesiog kasdien ant sofos sėdinčio šuns susikaupę nešvarumai, mes turime atsakymus ir parodysime, kaip efektyviai išvalyti sofą!

Pirma, ir svarbiausia, būtinai perskaitykite gamintojo pasiūlymus dėl valymo. Sofos visada būna su valymo etikete, kaip ir jūsų mėgstamiausi drabužiai. Patikrinkite, ar etiketėje nėra valymo ženklų. Štai keletas kodų, kuriuos galite rasti ir ką jie reiškia:

W – šią medžiagą galima valyti vandeniu.

S – Nenaudokite vandens šiai medžiagai valyti. Naudokite tirpiklio pagrindu pagamintą valiklį.

WS – šiai medžiagai valyti galima naudoti vandens arba tirpiklių pagrindo valiklius.

X – galima tik siurbti. Nenaudokite vandens ar tirpiklių turinčių valiklių.

Kaip išvalyti sofos dėmes

Geriausias būdas išvalyti sofos dėmes – nuvalyti sofą tinkamu valymo tirpalu (priklausomai nuo audinio). Sutelkite dėmesį į dėmėtų vietų šveitimą ir leiskite sofai išdžiūti.

Šie patarimai turėtų padėti valyti kiekvieno tipo audinį, tačiau prieš tepdami ant visos sofos, patikrinkite valymo etiketę ir patikrinkite produktus nepastebimoje vietoje.

Kaip išvalyti medžiaginę sofą

Nuvalykite sofą. Paruoškite sofą nuvalydami ją švariu baltu rankšluosčiu arba kietu šepečiu. Tai atlaisvins viską, kas išdžiūvo ant sofos.

Užtepkite kepimo soda. Pabarstykite visą sofą kepimo soda ir palikite bent 20 minučių. (Galite palikti iki valandos.) Naudodami šepetėlio priedą, išsiurbkite sofą, kad pašalintumėte kepimo sodą.

Pasigaminkite universalų sofos valiklį. Kol kepimo soda sėdi ant sofos, pasigaminkite šį paprastą valiklį, kad pašalintumėte visas likusias dėmes. Sumaišykite 1 šaukštelį indų ploviklio, 1 šaukštelį baltojo acto ir 1 puodelį šilto vandens mažame purškimo buteliuke. Toliau įpilkite 1 šaukštelį kepimo sodos ir greitai užsukite viršų ant purškimo buteliuko. (Sumaišius kepimo soda ir actas susidarys daug burbuliukų!)

Jeigu patiems nepavyksta išvalyti dėmių, tuomet galite kreiptis į įmonę kuri suteikia tokias paslaugas: https://www.vitaresta.lt/lt/paslaugos/specialieji-valymo-darbai/minkstu-baldu-valymas.htm

Parašykite komentarą