Kokius valiklius rinktis vonios ir WC valymui?

Kokius valiklius rinktis vonios ir WC valymui?

Vonios kambario valymas dažniausiai nepatinka nei vienam žmogui. Tinkamai prižiūrėti ir visuomet išlaikyti švarų vonios kambarį gali būti nelengva užduotis. Dėl vandens garų, drėgmės bei nešvarumų ši erdvė gali lengvai tapti bakterijų, grybelio ir nepageidaujamų kvapų vieta. Todėl svarbu išvalyti vonios kambarį, kad jis ne tik atrodytų švarus, bet ir būtų galima atsikratyti visų potencialiai kenksmingų bakterijų. Kassavaitiniai vonios kambario valymai padės išlaikyti tvarką ir neleis kauptis bakterijoms, o kartą per mėnesį atliekamas gilus valymas padės išspręsti visas problemines vietas, kad galėtumėte atsipalaiduoti savo vonios kambaryje.

Norint tinkamai išvalyti vonios kambarį, ne ką mažiau svarbu pasirinkti tinkamas vonios valymo priemones, kurios palengvintų ir pagreitintų vonios kambario valymą. Nepatariama prisipirkti daug valymo priemonių, kurios jums gali būti visai netinkamos ir nereikalingos. Užteks, jeigu įsigysite pagrindines priemones dušo kabinai, paviršių valymui, veidrodžiams ir tualeto valymui, kurias galite rasti shop.manjana.lt.

Stiklų valiklis. Sunku išlaikyti veidrodį švarų, kai ant jo nuolat patenka vandens garų ir kitų nešvarumų. Tačiau norėdami tolygiai nuvalyti stiklą, patariama nedidelį kiekį stiklų valiklio užpurkšti ant veidrodžio ir nuvalyti specialia šluoste, jog pasiektumėte norimą rezultatą.

Tualeto valymas nėra pati maloniausia valymo dalis, todėl rekomenduojama įsigyti kokybišką tualeto valiklį, kuris skleistų malonų kvapą. Išspauskite reikiamą kiekį tualeto valiklio aplink vidinį tualeto kraštą ir kartu su tualeto šepečiu gerai jį nušveiskite. Norint, jog tualetas išliktų kuo ilgiau švaresnis, įsigykite tualeto muiliuką.

Vonios, dušo ir plytelių valiklis. Ši priemonė leis jums atsikratyti nepageidaujamų muilo nuosėdų ir pelėsio. Taip pat rekomenduojama po rytinio dušo naudoti nedidelį stiklų valytuvą, kuriuo galėtumėte nubraukti vandens nuosėdas, taip išvengiant kalkių ir vandens žymių.

Jeigu norite sutaupyti, ar negalite skirti pakankamai pinigų reikiamoms valymo priemonėms, tuomet patartina įsigyti universalų paviršių valiklį, jog galėtumėte išpurkšti kietus paviršius, tokius kaip kriauklė, dušas, stalviršis ir tualetas. Tokiu būdu vis vien galėsite išlaikyti pakankamai švarų vonios kambarį.

Universalus valiklis – naudokite savo mėgstamą universalų valiklį, kad išpurkštumėte kietus paviršius, tokius kaip kriauklė, stalviršis ir tualetas. Tokiu būdu jūsų vonios kambarys bus švarus ir be mikrobų.

Renkantis buitinę chemiją patariama visuomet atkreipti dėmesį į valymo priemonių sudėtį. Rinkitės tokias priemones, kurios būtų kuo natūralesnės ir saugesnės, nekenkiančios aplinkai ir sveikatai

Parašykite komentarą