Kaip į savo namus įtraukti šiuolaikinį senovinį stilių?

Kaip į savo namus įtraukti šiuolaikinį senovinį stilių?

Galutinis seno ir naujo kontrastas. Šiuolaikinė senovė yra viena iš šviežiausių interjero dizaino tendencijų. Puikus stilius, suteikiantis jūsų namams unikalią asmenybę; jis prideda gilumo ir įdomumo sluoksnių šiuolaikiniam interjerui.

Šios išvaizdos raktas yra paprastumas. Pasirinkite vieną ar du elementus, kuriuos norite įvesti į kambarį. Ir sukurti pusiausvyrą tarp senovės ir šiuolaikinio. Poveikis neturi būti pernelyg tobulas. Priešingai – kaip ir kaimiška išvaizda – kai kurie drabužiai yra patraukli dalis.

Štai keletas būdų, kaip į savo namus integruoti senovinių stilių, nuotykių ir paslapties skonį.

Baldai

Senovės romėnai mėgo erdvę ir paprastumą. Ši filosofija taip gerai atitinka šiuolaikinio dizaino estetiką.

Baldai senovės Graikijoje daugiausia buvo gaminami iš medžio. Senovės Romoje jie kartais derindavo medieną su kitomis medžiagomis. Bronza, sidabras, auksas ar marmuras būtų įtraukti į jų baldų konstrukciją, tokias kaip kavos staliukai.

Medžiagos

Prieš du tūkstančius metų visa namų apdaila ir baldai buvo pagaminti iš natūralių medžiagų. Juose buvo medis, akmuo, terakota, marmuras ir oda. Norėdami prabangos, metalo, pavyzdžiui, bronzos, sidabro ir aukso.

Derindami senus ir naujus elementus savo erdvėje galite pridėti tikrai žavių efektų.

Šiurkšti akmens siena su lygiomis, šiuolaikiškomis grindimis. Tamsus medinis stalas su sena išvaizda šviesiame, moderniame valgomajame. Arba namų priedai, kuriuose nurodoma senovė, rodomi naujose plaukiojančiose lentynose.

O apšvietimas, skirtas sutelkti dėmesį į šias savybes, jas dar labiau paryškins.

Raštas

Geometriniai ir pasikartojantys modeliai daugiausia buvo graikų ir romėnų dizaino.

Pagalvėlės su geometriniu dizainu (tokios kaip šios Sian Elin) yra puikus būdas pasidžiaugti paprasta sofa.

Nors plytelėmis išklotos mozaikinės grindys ar kilimai su pakartotiniais raštais primena senovės Romos vilų prabangą.

Spalva

Senovės Romoje spalvų schemą sudarė žemiški pigmentai: terakota, cinobras, vermilionas, ryškiai geltona ir kobalto mėlyna. Mėlyna spalva taip pat buvo vyraujanti senovės Egipto spalva nuo lapis lazuli iki turkio. Taip pat žalia ir auksinė.

Kodėl nepasiruošus drąsiai dažyti sienų blokus, kad būtų sukurtas tapetų efektas? Ir jei jaučiatės tikrai kūrybingi, galite net pabandyti piešti kai kuriose klasikinėse skiltyse.

Arba, norėdami subtilesnės išvaizdos, naudokite šios paletės spalvų pasirinkimą savo namų aksesuarams.

Senoviniai šiuolaikiniai laiptai

Galutinis seno ir naujo kontrastas. Šiuolaikinė senovė yra viena iš šviežiausių interjero dizaino tendencijų. Puikus stilius, suteikiantis jūsų namams unikalią asmenybę; jis prideda gilumo ir įdomumo sluoksnių šiuolaikiniam interjerui.

Šios išvaizdos raktas yra paprastumas. Pasirinkite vieną ar du elementus, kuriuos norite įvesti į kambarį. Ir sukurti pusiausvyrą tarp senovės ir šiuolaikinio. Poveikis neturi būti pernelyg tobulas.

Namų aksesuarai

Antikos laikais įvairių formų ir dydžių terakotos indeliai, puodai ir amforos atliko įvairias funkcijas. Jų naudojimas apėmė vyno, alyvuogių aliejaus, kvepalų laikymą kaip sodinukus ir dekoravimui. Sukurkite dramatišką efektą, kartu grupėje rodydami keletą didelių terakotos sodinukų ar stiklainių.

 

Pabaigai

Kas jums patinka šiuolaikinės senovės išvaizdoje? Kaip galėtumėte jį pridėti prie savo namų?

Šaltinis: baldaiska.lt

Straipsnis parengtas kitų rašytojų, patalpintas Veikla24 komandos

Parašykite komentarą