Kaip išsirinkti patogius apatinius?

Kaip išsirinkti patogius apatinius?

Nors daug kas kruopščiam apatinių išsirinkimui nesuteikia pernelyg daug dėmesio, vis dėlto juk tai yra rūbas, kurį kasdien vilkime ant savo nuogo kūno. Tad jis ne tik, kad turi būti patogus ir nejuntamas, bet ir turi leisti kvėpuoti odai ir neleisti susidaryti terpei, palankiai mikrobų dauginimuisi. Tad kaip gi išsirinkti apatinius, kurie taptų tarsi antra oda?

Pirmiausiai apatinis trikotažas turėtų būti renkamasis pagal sudėtį. Visi žino, kad kuo daugiau medvilnės sudėtyje, tuo patogesni apatiniai bus ir oda galės lengvai kvėpuoti. Tačiau ne ką mažiau svarbus ingredientas apatinių sudėtyje yra elastanas. Vien kvėpuojančių apatinių nepakanka, reikia, kad jie taip pat gražiai glustų prie kūno ir neveržtų. Tam ir yra elastanas, kuris savo savybėmis kombinacijoje su medvilne sukuria medžiagą, kuri apgaubia jūsų sėdmenis, tačiau tuo pačiu ir leidžia odai kvėpuoti. Tad geriausia renkantis apatinius, kad jų sudėtyje būtų medvilnės bei elastano kombinacija. Tokiu atveju galėsite būti tikri, kad perkate kokybišką trikotažą ir tuo pačiu nepermokate.

Kitas svarbus dalykas – jų išvaizda. Juk kartais norisi ir pasipuošti prieš antrąją pusę arba tiesiog prieš save pačią. Tad tokiu galima rinktis apatinius su nėriniais arba seksualius stringus. Moteriški stringai būna įvairiausių tipų, tačiau bene populiariausias pasirinkimas pastaruoju metu yra braziliško stiliaus stringai. Ir nieko nuostabaus, mat jie puikiai išryškina sėdmenis ir, be viso to, yra gana patogūs.

Dar kiti pasakys, kad geriausi apatiniai – jokių apatinių. Ir tai turi savotiškos tiesos. Jei tik jums patogu, galite jų nedėvėti, tačiau netgi moksliškai įrodyta, kad vyrams apatinių dėvėjimas duoda teigiamą naudą. Tačiau tie apatiniai turi būti ne pernelyg apspausti, kitu atveju tai gali pakenkti vyriškosioms reprodukcinėms funkcijoms.

Taigi, svarbiausia renkantis apatinius, kad jie būtų patogūs. Na, o jei tokiu nerandate, tai galbūt apatiniai – tiesiog ne jums.

 

Straipsnį parengė kiti rašytojai, patalpino Straipsnių Katalogas komanda

Parašykite komentarą