Kaip rūpintis natūralios odos rankinėmis?

Kaip rūpintis natūralios odos rankinėmis?

Gražios ir tuo pat metu patvarios odinės rankinės, tinkamai prižiūrimos, tarnaus jums dešimtmečius. Tokio tipo rankinei yra svarbus tinkamas odos valymas ir jos laikymas reikalingomis sąlygomis. Laikydamiesi tik kelių paprastų taisyklių, išvengsite susidėvėjimo ir prailginsite rankinės tarnavimo laiką. Juk dažnai odinės rankinės kaina yra tikrai ne maža, todėl verta ją gerai prižiūrėti.

Jeigu odinę rankinę naudojate kasdieną, greičiausiai ji patiria įvairių žalingų veiksnių, tokių kaip  dėmelių atsiradimo, įbrėžimų, dulkių ar kitų nešvarumų. Oda natūraliai sugeria aliejų ir kitas su ja besiliečiančias medžiagas, todėl labai svarbu, kad kai imate savo rankinę, jūsų rankos būtų švarios. Aliejus nuo jūsų odos laikui bėgant gali patamsinti odą, todėl gali atsirasti dėmių.

Jeigu savo rankinėje nešiojatės kosmetiką, būtų gerai, jog ją laikytumėte atskirame skyrelyje, arba įsigytumėte kosmetinę, kurioje galėsite nešiotis būtiniausią kosmetiką. Taip išvengsite netikėtų dėmelių.

Taip pat rekomenduojama neapkrauti nereikalingais daiktais savo rankinės. Moterims labai dažnai kyla pagunda į rankinę įsidėti daiktų daugiau nei jų reikia.  Tačiau rankinės perpildymas gali visam laikui pakeisti jos formą. Apsiribokite svarbiausiais daiktais, kad išlaikytumėte gražią savo rankinės formą.

Odinę rankinę patariama laikyti sausai. Kadangi odinė rankinė yra gana lepi, drėgmė gali greitai sugadinti jūsų odinę rankinę, todėl ji gali išsipūsti ir prarasti pradinę formą. Jei įmanoma, nenaudokite odinės rankinės lietingomis ar itin drėgnomis dienomis. Jeigu vis tik rankinė sušlapo, švelniai nusausinkite ją vienkartiniu rankšluosčiu ir leiskite jai išdžiūti natūraliai.

Net ir tinkamai prižiūrint, reguliariai naudojant rankinę, ji tikrai gali išsipurvinti. Todėl odinę rankinę rekomenduojama tinkamai valyti. Jeigu rankinė išsipurvino, stenkitės nedelsiant išvalyti dėmę. Jei pastebėjote, kad ant rankinės yra maisto dėmių ar kitų smulkių dėmių, patartina tą vietą kuo greičiau sutvarkyti. Odinė rankinę taip pat patariama valyti su specialiu, odai skirtu valikliu. Niekada nenaudokite jokių valymo priemonių, kurių sudėtyje yra alkoholio, arba produktų, kurie nėra skirti odai. Taip pat visuomet vykdykite gamintojo nurodymus dėl konkretaus produkto, kurį pasirinkote naudoti.

Laikui bėgant jūsų rankinės oda gali išdžiūti ir įtrūkti. Norint to išvengti retkarčiais reikėtų kondicionuoti rankinę. Normaliomis sąlygomis rankinė turėtų būti kondicionuojama kartą ar du per metus.

Parašykite komentarą