Kaip rūpintis sausa veido oda?

Kaip rūpintis sausa veido oda?

Ne paslaptis, jog sausa veido oda gali tapti tikru iššūkiu, ypatingai atėjus šaltajam sezonui. Sausa oda turi mažai riebalų ir gali būti itin jautri. Oda atrodo išsausėjusi, nes ji nesugeba išlaikyti drėgmės. Dažniausiai po veido prausimo galite pajausti itin nemalonų tempimo pojūtį. Veido odos skilinėjimas, šerpetojimasis taip pat yra sausos, dehidratuotos odos požymiai, kurių negalima ignoruoti

Norint išsiaiškinti ar jūsų oda tikrai yra sausa ir kaip ją reikėtų prižiūrėti, rekomenduojama kreiptis į savo dermatologą arba profesionalią kosmetologę, kurie apžiūrės jūsų veido odą ir patars ką daryti, jog būtų galima pagerinti jūsų odos būklę.

Gera žinia ta, jog atsižvelgus į dermatologo ar profesionalaus kosmetologo patarimus ir pakeitus veido odos priežiūros rutiną bei įsigiję profesionalias veido odos priežiūros priemones, kurias galite rasti shopemsoderma.eu, galėsite pamiršite apie nemalonius veido odos pojūčius.

Sausos veido odos priežiūra

  • Švelniai nuprauskite veidą odą bent du kartus per dieną. Labai svarbu, jog veido odos prausimui naudotumėte švelnų prausiklį, kurio sudėtyje nebūtų alkoholio ar kitų odą sausinančių bei kenksmingų ingredientų. Švelniai nusausinkite veidą ir užtepkite drėkinamojo serumo, kuris gali turėti hialurono rūgšties. Kai serumas susigers, tuomet užtepkite kokybiško drėkinamojo kremo. O prieš išeinant iš namų nepamirkite naudoti kremo su SPF, kuris apsaugos nuo kenksmingų saulės spindulių.
  • Sausinant veido odą po prausimosi, naudokite specialias vienkartines servetėles, arba rankšluosčius su mikropluoštu. Veido odą taip pat reikėtų nuvalyti švelniai ir atsargiai. Jeigu agresyviai ją trinsite, ne tik sudirginsite odą, bet ir pašalinsite per daug drėgmės ir riebalų. Tai gali sukelti sausumą bei pabloginti esamą situaciją.
  • Norint pagerinti veido odos būklę, gali tekti keisti ir kasdieninius įpročius. Prausimosi metu rekomenduojama naudoti ne karštą, o šiltą vandenį, ribojant maudymosi laiką. Ilgas prausimasis po karštu dušu dar labiau išsausina odą. Todėl patariama maudytis ne dažniau kaip kartą per dieną ir ne ilgiau kaip 5-10 minučių.
  • Taip pat atsižvelkite į tai ar jūsų namuose yra pakankamai drėgmės. Jeigu yra priešingai, naudokite oro drėkintuvą. Karštas, sausas oras namuose gali sausinti jūsų odą ir sukelti odos niežėjimą bei pleiskanojimą.

Parašykite komentarą