Kalbiname floristę tema – Bijūninės rožės

Kalbiname floristę tema – Bijūninės rožės

Bijūninės rožės – vis dažnesnis nuotakų pasirinkimas. Pasakoja floristė

Nuostabiausią gyvenimo dieną norisi, kad viskas iki mažiausių smulkmenų būtų taip, kaip Jums labiausiai patinka. Ne tik suknelė, žiedai, tačiau ir gėlės, kurios nuotakos rankose arba ant šventinio stalo turi visiškai kitą reikšmę nei įprastą dieną. Tai yra meilės, pagarbos simbolis, galiausiai, gyvybė, kuri kuria tik geriausią emociją.

Viena nuostabiausių gėlių, kuri vestuvių dieną puošia stalą bei nuotakos rankas – bijūninės rožės, kurios kvepia elegancija bei paprastumu. Apie jų subtilumą kalbamės su floriste Renata, kuri teigia, kad greitu metus šios gėlės bus vadinamos „Nuotakos gėlėmis“.

Svarbiausia yra elegancija

Kad ir kokia yra nuotakos suknelė bei koks pačios jaunosios charakteris – siūlome daugiau dėmesio skirti subtilumui, elegancijai, kuri dažnai siejama su vestuvėmis. „Bijūninės rožės ir tuo pačiu paprasti bijūnai labai puikiai įprasmina nuotakos įvaizdį. Tai yra elegantiškos gėlės, kurios dera prie nuotakos“,- pasakoja floristė.

Svarbiausia, kad šios gėlės pačios iš savęs yra kažkas unikalaus, jautraus, tad nereikia jokių papildomų akcentų, kurios tarsi „išbaigtų“ puokštę“.

bijūninės rožės
Galite įsigyti Flowershop.lt parduotuvėje

Spalvų gama – pagal poreikius

Verta akcentuoti, kad šios gėlės džiugina ne tik elegancija, tačiau taip pat ir spalvų gausa, kuri suteikia galimybę kiekvienai nuotakai rasti gėles labiausiai derančios prie jos suknelės bei nuotaikos. Floristai dažniausiai gali pasiūlyti labai platų gėlių pasirinkimą, tad esame tikri, kad kiekvienas ras tai, kas jai labiausiai patinka.

„Žinoma, vestuvių dieną dažniausiai pasirenkamos šviesių spalvų gėlės. Pačios mėgstamiausios yra baltos, taip pat, rausvos ir bet kokios kitos, kurios siejamos su jautria moteriška eleganciją, kurią kurti stengiasi nuotaka“,- pasakoja Renata.

Reikalinga  kokybė

Kad ir kokios gėlės Jums labiausiai patiktų šventinę dieną – svarbiausia rinktis kuo gyvesnes. Tam reikalingas patikimas floristikos salonas, kuriame galite ne tik rasti gėles, tačiau taip pat ir patarimus, kuriuos dažniausiai išsamiai pateikia floristai. Juk vestuvės yra viena gražiausių gyvenimo dienų, tad dažnai norisi, kad viskas tą dieną būtų tobula ir gėlės – ne išimtis, tad profesionali pagalba – labai reikalinga.

Parašykite komentarą