Nesklandumai vestuvių dieną – kaip išspręsti?

Nesklandumai vestuvių dieną – kaip išspręsti?

Mes paprašėme profesionalų pasidalinti kai kuriomis dažniausiai pasitaikančiomis nelaimėmis, su kuriomis jie susidūrė didelio vestuvių įvykio dieną, tikėdamiesi, kad tai padės kitoms poroms išvengti galimų nesklandumų. Ar tai problemos su sodybos nuoma ar suknele, o galbūt su kitomis problemomis? Visa tai aptarsime straipsnyje.

Vizažistas atšaukia apsilankymą paskutinę minutę

„Buvau pasamdyta formuoti nuotakos ir jos pamergių plaukų“, – sako Ashley Stone iš Grožio Entourage. „Makiažą turėjo padaryti šeimos draugas, kuris paskutinę minutę negalėjo dalyvauti. Laimei, netoliese turėjau komandą, kuri galėjo atvykti paskutinę valandą. Nors viskas pavyko, tai buvo labai įtempta situacija visiems kambaryje esantiems – niekada to nepamiršiu! Nors tai gali atrodyti kaip retas atvejis, ji mums sako, kad su šia problema susiduria bent kartą per mėnesį vestuvių sezono metu.

Žalos kontrolė

Pasitelkite kitų vizažistų pagalbą, kad sužinotumėte, ar jiems galima paskambinti. Jei jūsų plaukų ar makiažo meistrė jums baiminasi, atminkite, kad „visada lengviau rasti susitikimą vienam asmeniui paskutinę minutę nei grupei“.

Prevencijos patarimai

Visada geriausia sudaryti sutartį ir, kai tik įmanoma, samdyti profesionalą. Sutartys užtikrina saugumą žinant, kad nepasitrauks prieš vestuvių datą. Paklauskite pardavėjo, koks yra atsarginis planas ligos ar kitos nenumatytos aplinkybės atveju.

Jūs neturite atsarginio plano dėl blogo oro

„Prieš keletą metų planavau vestuves Kalifornijos vyno šalies fermoje“, – sako Kate Siegel iš „Kate Siegel Fine Events“. „Kadangi vasarą ten lyja retai, ceremonija ir priėmimas turėjo būti rengiami lauke. Dieną prieš vestuves orų prognozė parodė 50 procentų lietaus tikimybę. Radau nuomos įmonę, kuri norėjo įsirengti palapinę, bet kad ir ką sakyčiau, nuotaka ir jaunikis atsisakė. Jie buvo tvirtai įsitikinę, kad jų didžiąją dieną nelis. “ Natūralu, kad pasipylė, o priėmimo zona buvo visiškai padengta purvu.

Pažeidimų kontrolė

Laimei, fermos savininkas sutiko leisti Siegeliui naudoti arklių tvartą vestuvėms. Jis išvedė arklius į ganyklas, o visi jaunikiai buvo pašaukti padėti jos komandai išsikapstyti prekystalius ir paskleisti ant žemės šviežius šiaudus (jie turėtų laimėti metų jaunavedžių apdovanojimą!).

Prevencijos patarimai

Aukščiau paminėtai porai pasisekė, kad viskas susiklostė taip gerai, tačiau kitiems ne taip pasisekė. Visada sukurkite atsarginį planą nenumatytoms oro sąlygoms ir atidėkite avarinį fondą nenumatytoms išlaidoms. Ir nepamirškite – būkite lankstūs!

Jūs gaunate klaidingas gėles

„Gėlininkė vėlavo dėl intensyvaus eismo, nes buvo atostogų savaitgalis“, – sako Frances Liu iš „Charmed Events“. „Kai jie atvyko (tik likus penkioms minutėms iki ceremonijos pradžios), nuotaka nekentė savo puokštės ir kitų gėlių“.

Pažeidimų kontrolė

Liu tapo kūrybinga ir sukūrė naują puokštę, naudodama sodo rožes ir lapus, nuskintus iš vietos (žinoma, ji gavo jų leidimą prieš tai darydama). „Nuotaka galiausiai labiau mylėjo naująją kompoziciją nei originali, kurią pristatė gėlininkas“, – sako Liu.

Prevencijos patarimai

Labai tiksliai bendraukite su savo dizainu susijusiais pardavėjais, kokio tipo dekoro norite savo vestuvių dienai, kad jie galėtų pristatyti taip, kad atitiktų jūsų viziją.

Jei užsisakote žydėjimą per didmenininką, tada „FiftyFlowers“ įkūrėja ir generalinė direktorė Liza Roeser Atwood rekomenduoja atvykus atidaryti gėlių dėžutes ir jas nedelsiant apžiūrėti. Suskaičiuokite, kiek kekių gavote. Ar jie visi tos pačios spalvos ar gėlių veislės? Jei ne, kiek neteisingų?

Straipsnis parengtas, vadovaujantis santuoka.lt medžiaga.

Parašykite komentarą