Kavos aparatas. Kaip išsirinkti kavos gaminimo mašina, labiausiai atitinkantį jūsų poreikius?

Kavos aparatas. Kaip išsirinkti kavos gaminimo mašina, labiausiai atitinkantį jūsų poreikius?

Mūsų šalies gyventojai, geria tikrai daug kavos. Vieni mėgsta tirpia kavą, kiti užplikoma naminiu būdu, dar kiti pripažįsta kavą tik iš kavos aparato.

Yra daugybė kavos gaminimo būdu ir visi jie yra tinkami ir geri, bet pats svarbiausiai dalykas gerti tikrai kokybiška kavą. Dažnu atveju ta atsakomybė atitinka kavos aparatui, kuris ne tik sutaupo jūsų brangų laiką, bet ir padeda greitai ir kokybiškai pagaminti skanią, aromatingą kavą.

Šiuo metu rinkoje yra labai didelė kavos gaminimo aparatų pasiūla, tarp visos tos gausos galima tikrai labai lengvai pasiklysti.

Kapsulinis kavos aparatas

Kapsuliniai aparatai sudaro nemažą dalį espresso aparatų, kuriuos pastaruoju metu perka lietuviai. Toks kavos aparatas skirtas šiuolaikiniam, skubančiam žmogui kuris nori mėgautis labai greitai ir paprastai  paruošta kava.

Į tokį aparatą reikia tiesiog įdėti kapsulę su kava, kuria išsirinkote ir paspausti kavos ruošimo mygtuką. Kapsulinis kavos aparatas praduria kapsulę ir aukšto slėgio pagalbą, karštas vanduo prabėga per kavą ir karštas gėrimas atsiduria jūsų puodelyje.

Tokio aparato minusas tas, kad dažniausiai kava kapsulėje nėra pati šviežiausia ir pieniškos kavos yra miltelių pagrindu.

 

Tobuliausia kavos gėrimą tikrai galite pasigaminti savo namuose, jeigu esate mėgėjas pažaisti, patyrinėti esate žingeidus ir norite išmokti pasidaryti savarankiškai gardžią, aromatingą kavą.

Automatiniai kavos virimo aparatai skirstomi į profesionalius ir buitinius.

Profesionalūs kavos aparatai dažniausiai yra skirti kavinėms, biurams, degalinėms ir kitoms vietoms kur yra didelis srautas, kadangi toks kavos aparatas gali pagaminti iki 200 kavos puodelių per valandą.

Buitiniai kavos ruošimo aparatai taip pat gali pagaminti labai skanų gėrimą.

Kartais tokie aparatai reikalauja sureguliavimo, bet nebūtinai visi. Kai kurie gamina kava tiesiog įpilus vandenį į vandens talpą, subėrus kavos pupeles ir paspaudus START mygtuką.

Gali būti aparatai kurie automatiškai suplaka pieno putą o kai kurie kavos ruošimo aparatai turi rankinį pieno putos gaminimo rankenėlę.

Profesionalūs namams skirti kavos aparatai dažnai turi kavos puodelių šildymo padėkliuką, kuris pašildo puodelį prieš gaminant kavą, kad galėtumėte mėgautis karšta kavą ir šaltas puodelis neatvėsintų ką tik pagaminto kavos gėrimo.

Skaniai kavai paruošti, labai svarbu, kad aparatas būtų tvarkingai prižiūrimas, švarus ir vanduo kavai ruošti būtų taip pat švarus ir minkštas. O vandens minkštumu pasirųpina vandens filtras kuris būna keičiamas kavos aparate.

 

Jeigu renkatės ir ieškote gero, kokybiško kavos aparato ir turite šiek tiek laiko kavai ruošti, tuomet rinkdamiesi automatinį kavos aparatą tikrai neprašausite pro šalį ir galėsite ilgai mėgautis skania kava ir nudžiuginti savo svečius nepriekaištingai paruoštu kavos puodeliu.

Parašykite komentarą