Kiniškos krovininių automobilių padangos – ar verta permokėti už prekės ženklą?

Kiniškos krovininių automobilių padangos – ar verta permokėti už prekės ženklą?

Krovininių automobilių savininkai iš pirmų lūpų žino, kiek kainuoja padangų keitimas. Kaštų mažinimas užtikrinant tinkamą pervežimų kokybę – pagrindinė kiekvieno verslininko, dirbančio krovinių pervežimo srityje, užduotis. Savo ruožtu mažesnės išlaidos lemia didesnį pelną. Būtent todėl efektyvūs verslininkai vis dažniau renkasi kiniškas sunkvežimių padangas.

Apie kiniškų padangų kokybę

Kaip ir bet kurioje srityje, čia reikia rinktis, vadovaujantis specialistų pagalba. Šiuolaikinei Kinijos padangų pramonei šiandien atstovauja apie šimtas didžiųjų gamintojų, kurių gaminiai yra sertifikuoti pagal Europos standartus ir nusipelno jūsų dėmesio. Svarbiu argumentu Kinijos gamintojų naudai gali būti tai, kad vienas didžiausių specialios įrangos gamintojų Caterpillar baziniams modeliams komplektuoti naudoja Kinijos gamintojų padangas.

Jei abejojate, ar verta taupyti ir rinktis kinišką prekės ženklą, tuomet tikrai turėtumėte pabandyti. Kiniškos padangos savo gamybos ir žaliavų kokybę pakėlė iki europinio lygio, tačiau dauguma jų rinkoje pasirodė visai neseniai ir nėra labai populiarios, todėl kinai savo kainų nekelia, o išlaiko prieinamumą rinkoje.

Kinijos sunkvežimių padangų gamintojų reitingas

Remiantis realių vartotojų apklausų rezultatais:

 • Pirmąją vietą tarp paklausiausių sunkvežimių padangų užima gamintojas Aeolus, aplenkdamas tokius iškilius varžovus kaip Dunlop, Bridgestone ir Hankook.
 • Didelis Europoje ir Amerikoje žinomas padangų gamintojas yra “Triangle” korporacija, jie turi daugiausiai standartinių dydžių ir platų gaminių asortimentą.
 • “Mirage” prekės ženklas taip pat pelnytai populiarus, vienas iš jauniausių prekių ženklų, tačiau kokybe jis nėra prastesnis.
 • Dėl plataus “Aufine” gaminių asortimento sunkvežimių padangas galima priderinti prie bet kurio sunkvežimio.
 • Kita vertus, “Fronway” prekės ženklas gamina itin tikslingą aukštos kokybės padangų asortimentą.
 • “Powertrac” galima pažymėti kaip agresyvesnės gumos gamintoją, jo protektorius puikiai važiuoja neasfaltuotuose keliuose ar kelkraščiuose.

Krovininių automobilių kinietiškos padangos

Kiniškų padangų kainos ir kokybės santykis pasiekė tokį lygį, kai kaina nėra vienintelis jos privalumas. Kruopštus žaliavų pasirinkimas, gamybos automatizavimas ir kokybės kontrolė padarė savo darbą skatinant Kiniją patekti į pasaulio rinkas. Na, o rinkodaros strategija tik mums į rankas, nors europiečiai jau pradeda maištauti prieš Kinijos padangų gamintojų dempingą.

Kiniškų sunkvežimių padangų privalumai ir trūkumai

 1. Aukštos kokybės guma, sertifikuota pagal Europos standartus, kaina yra vidutiniškai pusantro karto pigesnė nei Europos analogų;
 2. Krovinininių padangų gumos stiprumas ir ištvermė paaiškinama tuo, kad Kinijoje nėra jokių krovinio svorio ir matmenų apribojimų. Štai kodėl tikroji kiniškų padangų ištvermė viršija deklaruojamą;
 3. Pelningumas. Gamintojų naudojamos naujoviškos technologijos leido realiai sumažinti pasipriešinimą riedėjimui, o tai teigiamai veikia degalų sąnaudas – dar vienas reikšmingas išlaidų elementas;
 4. Teisinga kiniškų padangų geometrija prisideda prie stabilios galios ir, vėlgi, mažesnių degalų sąnaudų;
 5. Lėtas nusidėvėjimas;
 6. Platus asortimentas ir galimybė pasirinkti padangas bet kokiam sunkvežimiui bei specialiai įrangai;

Kinietiškų padangų trūkumai yra padidėjęs triukšmas, taip pat sumažėjęs sukibimas važiuojant apledėjusiu keliu. Tačiau verta pastebėti, kad gamintojai stengiasi pašalinti trūkumus, o klimatas mūsų platumose toks, kad nuolatinis kelių apledėjimas – veikiau išimtis nei taisyklė.

Be to, jei tai yra pagrindiniai rodikliai jums, mūsų specialistai internetinėje padangų parduotuvėje www.jala.lt padės išsirinkti padangas pagal parametrus, atsižvelgdami į jūsų pageidavimus, kelio sąlygas, sezoniškumą, keliamąją galią ir gabenamų prekių pobūdį. Mes, kaip niekas kitas, žinome, kiek kainuoja krovinių automobilių aprūpinimas padangomis, todėl visada esame pasiruošę padėti susidėlioti išsimokėjimo planą pačiomis palankiausiomis sąlygomis.

Parašykite komentarą