Kodėl energinio naudingumo sertifikatai yra svarbūs? Kada reikalingas sandarumo testas?

Kodėl energinio naudingumo sertifikatai yra svarbūs? Kada reikalingas sandarumo testas?

Pastato sertifikatas reikalingas parduodant namus, pastatus. Sandarumo testas privalomas A ir aukštesnės klasės pastatams.

Energinio naudingumo sertifikavimas – tai procesas, kurio metu nustatomas ir įvertinamas pastato energijos suvartojimas. Tai galima padaryti naujiems arba senos statybos pastatams. Šis sertifikatas suteikia informacijos apie tai, kiek energijos sunaudos pastatas ir kiek kainuos eksploatacija. Šio sertifikavimo tikslas – įsitikinti, kad pastatas turi mažą poveikį aplinkai, gerą patalpų oro kokybę ir efektyviai naudoja energiją.

Norint gauti energinio naudingumo sertifikatą, reikia atlikti šiuos veiksmus:

– Pastatą turi apžiūrėti kvalifikuoti specialistai – Pastatas turi būti patikrintas, ar jis atitinka atitinkamus standartus – Turi būti pateikta ataskaita su apžiūros ir bandymų rezultatais – Turto savininkas arba naudotojas turi užpildyti anketą apie pastato charakteristikas.

Kas yra energinio naudingumo sertifikatas?

Energinio naudingumo sertifikatas – dokumentas, apibendrinantis pastato ar gaminio energinį efektyvumą. Sertifikate pateikiama informacija apie anglies dvideginio kiekį, eksploatacines išlaidas ir šildymo sistemos dydį, kuro rūšį centriniam šildymui, miegamųjų kambarių skaičių ir kt.

Kodėl energinio naudingumo sertifikatai yra svarbūs?

Tam yra daug priežasčių, tačiau jos apima didesnį supratimą apie tai, kiek anglies dioksido išskiria mūsų namai; leidžia lengviau palyginti skirtingų savybių energinį efektyvumą; ir paskatinti gamintojus tobulinti savo gaminius.

Kas gali išduoti pastato energinio naudingumo sertifikatą?

Sertifikatus išduoda EPC sertifikuojanti institucija, kuri pastato savininko ar gamintojo vardu užpildė visą informaciją (atsižvelgiant į tai, ar jie kreipiasi dėl naujos statybos EPC, ar ne).

Energetinio naudingumo sertifikavimo kaina ,nauda

Energinio naudingumo sertifikato kaina nustatoma atsižvelgiant į pastato dydį ir darbų, kurių reikės, pobūdį. Kaina gali svyruoti nuo 100 iki 500 Eur.

Neišleiskite didelių pinigų sąskaitoms už energiją. Ar norite sužinoti, kiek mokėsite kas mėnesį? Patikrinkite savo namų ar biuro patalpų energinį naudingumą naudodamiesi mūsų paslauga! Mūsų sertifikavimo procesas yra paprastas ir aiškus. Gaukite sertifikatą vos per kelias dienas ir gausite atsakymus į visus klausimus.

Energinio naudingumo sertifikatai suteikia skaidrumo, kurio reikia norint priimti pagrįstą sprendimą dėl nekilnojamojo turto energijos vartojimo efektyvumo.

Energinio naudingumo sertifikatas yra svarbus dokumentas, kuriame pateikiama informacija apie pastato energinį naudingumą. Jis reikalingas statant, parduodant ar nuomojant pastatus. Parduodant savo turtą pastato statytojas (užsakovas) arba pardavėjas turės pateikti pastato energinio naudingumo sertifikatą.

Energetinio naudingumo sertifikatas, sandarumo testas

Užsisakyti pastato sertifikatą ir sandarumo testą galite mūsų įmonėje www.naudingumosertifikatas.lt

Sertifikavimo ekspertai dirba visoje Lietuvoje ir už konkurencingą kainą. Jeigu parduodate pastatą, išnuomojate ar norite prisiduoti naujos statybos pastatą ir Jums reikia energinio naudingumo sertifikato, mes galime padėti.

Sandarumo testas

Rasti nesandarią pastatą nėra lengva, nesandarumas gali būti pastato įrangoje arba stoge. Todėl, jei įtariate, kad namo savininkai statė iš nekokybiškų medžiagų arba jų pastatai yra prastai prižiūrimi, būtina atlikti nuotėkio nustatymo testus. Šis bandymas nustato pastatų izoliacijos įtrūkimus ir kitus nuotėkius. Sumaišyti: Nuotėkio aptikimo bandymai padeda išvengti brangios žalos dėl vandens prasiskverbimo, taip pat apsaugo nuo nekilnojamojo turto vertės sumažėjimo, kuris gali atsirasti dėl vandens žalos. Sprendimas: SANDARUMO TESTAS teikia aukštos kokybės kritinio konstrukcijų nuotėkio paslaugas, pasitelkdamas modernius metodus ir priemones, nuolat kontroliuojant akredituotiems ekspertams, siekiant užkirsti kelią paslėptiems trūkumams, pavyzdžiui, vandens prasiskverbimui į pastatus.

Sandarumo testą be priekaištų atliks labiausiai Lietuvoje patyrę sandarumo tikrinimo ir stogų dengimo darbų specialistai

Parašykite komentarą